Aktorė Kristina Kazlauskaitė pasirodys naujame LNK projekte

Kristina Kazlauskaitė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-21 09:28
Jau greitai LNK eteryje startuos Lietuvoje dar niekada nerodytas formatas „Pašėlusios močiutės“. Netrukus prieš kameras stos turbūt linksmiausias šio televizijos sezono tandemas: sporto meistrė Joana Bartaškienė, 28 vaikus auginusi Aurelija Grabštienė bei televizijos ir teatro aktorė Kristina Kazlauskaitė. Trys patyrusios damos pasivadino „Pašėlusiomis močiutėmis“ ir susivienijo tam, kad padėtų gyvenimo kelio ieškantiems jauniems žmonėms.

Aktorei Kristinai Kazlauskaitei jau sunku suskaičiuoti, keliuose televizijos projektuose dirbo. Tačiau garsi moteris neslepia: jaudulys visada yra, o dabar – ypač. 

„Duoti patarimą nėra sunku. Juk pačiam nieko daryti nereikia, tik pakalbėti. Vienas dalykas patarinėti draugui, kitas – visiškai nepažįstam jaunam žmogui. Juk reikia suprasti problemą, mokėti išklausyti ir jokiu būdu neprikalbėti nesąmonių. Šitaip ir gyvenimą gali sugadinti“, – svarsto aktorė. 

LNK nuotr.
LNK nuotr.

Tačiau Kristina įsitikinusi: jeigu ir iškils rūpesčių, su kolegėmis juos tikrai išspręs. Jų visų patirtys – skirtingos, o norai – tie patys: padaryti viską, kad į laidos kūrėjus kreipęsi žmonės įgyvendintų savo svajones ir pasiektų tikslų, kurie dėl kokių nors priežasčių atrodo nepasiekiami. 

Nors ir pasivadino „Pašėlusia močiute“, pati Kristina vaikaičių dar neturi. „Tai – mano svajonė, kuri, manau, netrukus išsipildys. Mano sūnus vedęs dar tik vienerius metus, taigi laukiu malonių staigmenų. Kol nėra savų rūpesčių, galiu ir svetimus spręsti. Ateina laikas, kai su kuo nors norisi dalintis tuo, ką turi“, – šypsosi patyrusi aktorė. 

Joana, Aurelija ir Kristina jau pradėjo darbą. Jos skaito norinčiųjų dalyvauti anketas ir svarsto, kas labiausiai vertas jų pagalbos. „Blogiausiu atveju kreipsimės ir į specialistus – stilistus, visažistus, įdarbinimo agentūras“, – sako Kristina. 

Patikėk močiutėms savo problemą! Nesugebi numesti svorio? Įtari, kad tavo antroji pusė tau neištikima? Jau tuoj švęsi trisdešimtmetį, bet niekaip neišsikraustai iš tėvų namų? Svajoji apie darbą, o gyveni iš pašalpos? Ieškok „Pašėlusių močiučių” anketos www.lnk.lt ir lauk linksmojo tandemo savo namuose. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai