Aktorė Kerry Washington išrinkta geriausiai besirengiančia pasaulio moterimi

Kerry Washington išrinkta geriausiai besirengiančia pasaulio moterimi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-19 18:15
Žurnalas „People“ išrinko labiausiai savo apranga išsiskiriančias garsias moteris, o geriausiai besirengiančia pasaulio moterimi titulavo aktorę Kerry Washington.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„People“ išskyrė 10 kategorijų, kuriose garbingais titulais ir apdovanojo geru skoniu pasižyminčias garsenybes.

Geriausiai besirengiančia pasaulio moterimi paskelbta Kerry Washington. „People“ redakcijos nuomone, aktorė Kerry Washington visada pasirenka jai nepriekaištingai tinkančią aprangą. „Drabužiuose man patinka atrasti balansą, nes nemėgstu, kai visko yra per daug, – apie savo stilių sakė aktorė. – Nesirengiu kaip vienuolė, tačiau tuo pačiu ir neatrodau, tarsi dalyvaučiau paplūdimio gražuolės konkurse. Renkuosi viduriuką.“

Madingiausiąja tituluota Jennifer Lawrence. Jos stilius vertinamas dėl to, kad atrodo labai šviežias, ji nebijo to, kas neįprasta. Jaunoji aktorė išsirenka tokius drabužius, kurie turi kokią nors madingą, įdomią detalę, bet neužgožiančią bendro įvaizdžio.

Nicole Richie tituluota labiausiai mados tendencijas sekančia garsenybe. Jos stilius visą laiką buvo eklektiškas, eksperimentinis, o per pastaruosius mėnesius, anot „People“, ji savo aprangoje sugebėjo pritaikyti pačias naujausias tendencijas ir neprašauti pro šalį.

Džinsų karaliene paskelbta Zoe Saldana. Ši aktorė, anot „People“, geriausiai sugeba vilkėti įvairių stilių džinsinius drabužius. Zoe Saldana atrodo puikiai su plačiais, siaurais, platėjančiais, plėšytais, šviesiais, tamsiais ir visais kitais džinsais ir niekada su jais neatrodo nuobodžiai.

Emma Stone paskelbta geriausiai klasikinį stilių įvaldžiusia garsenybe. Ši aktorė klasikinį stilių išlaiko madingą ir prie tokio stiliaus visada sugeba priderinti kokią nors tuo metu ant bangos esančią detalę.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ryškiausiu šių metų atradimu laikoma Lily Collins. Holivude sužibusi jaunoji aktorė Lily Collins su kiekvienu savo pasirodymu ant raudonojo kilimo privertė ją minėti vien geru žodžiu. Ji vertinama dėl to, kad atrodo nekaltai, bet tuo pačiu yra ir seksuali, o labiausiai ją puošia pasitikėjimas savimi. Ji nebijo apsirengti tokių drabužių, kurie atidengia kokią nors kūno dalį, bet niekada neatrodo vulgariai.

Gatvės stiliaus deive išrinkta Kate Bosworth. Kiekvieną kartą pasirodžiusi viešumoje, ši aktorė atrodo taip, tarsi prie veidrodžio būtų praleidusi vos penkias minutes, o rezultatas kaskart – įspūdingas. Jos stilius paprastas, bet tuo pačiu labai moteriškas, ji mėgsta rengtis nebrangių drabužių tinklų parduotuvėse rastomis gėrybėmis, kurias įpirkti gali ne vien Holivudo žvaigždės.

Raudonojo kilimo profesionale tituluota Jessica Chastain. Efektingoji raudonplaukė kiekvieną kartą pasirodžiusi ant raudonojo kilimo spinduliuoja elegancija ir švyti ryškiau nei kitos moterys, esančios šalia jos. Ji dažniausiai renkasi neįmantrias dizainerių sukneles, bet niekada neatrodo per daug blankiai.

Drąsiausiai su mada eksperimentuojančia moterimi paskelbta Solange Knowles. Ji visada atrodo tokia pasitikinti savimi, net kai vilki pačius keisčiausius apdarus, kurių kitos moterys greičiausiai neišdrįstų apsivilkti. Ji neturi modelio figūros, tačiau dažnai atrodo kur kas geriau nei bet kuri manekenė.

Karščiausia nėštuke išrinkta Jenna Dewan-Tatum. Šiemet pirmagimės susilaukusi aktorė buvo įvertinta dėl to, kad pasikeitus kūno formoms išliko stilinga ir puikiai derino nėščiosioms skirtus drabužius su paprastais drabužiais. „People“ redakcijai atrodo, kad ji puikiai išlaikė pusiausvyrą, nes kai kurios garsios nėščios moterys arba visą laiką nešioja vien nėščiosioms skirtus drabužius ir atrodo nuobodžiai, arba priešingai – tokių drabužių iš viso nenešioja, o rezultatas atrodo nekaip.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai