Aktorė Keira Knightley atvira: motinystė jai – sunkus darbas

Keira Knightley
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-11 12:01
Trejų metų dukrytę Edie su vyru Jamesu Rightonu auginanti Holivudo aktorė Keira Knightley prisipažino – apart to, kad motinystė yra nuostabi misija, tai – ir labai sunkus darbas.
„Aš nemanau, kad moterys, kurios augindamas vaikus bėga fizinį ir emocinį maratoną gauną pakankamai palaikymo. Aš turiu didžiulių privilegijų: puikią palaikymo komandą. Man pasisekė pasiekti karjeros aukštumų. Aš galiu sau leisti aukšto lygio vaiko priežiūrą. Ir aš vis dar motinystę laikau, kaip ypatingai sudėtingą dalyką. Tai nereiškia, kad aš nemyliu savo vaiko. Garsiai ištarti tokius dalykus – nėra nieko blogo. Tiesiog, miego trūkumas, hormonų pasikeitimai, pasikeitę mano ir partnerio santykiai – visi šie dalykai verčia mane jaustis, kad aš kasdien susimaunu“ , – leidiniui „Balance“ prisipažino garsioji aktorė.

Keira Knightley ir Jamesas Rightonas / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Keira Knightley ir Jamesas Rightonas / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Kalbėdama su „Balance“ aktorė patikslino – ji nesijaučia nevykėle. Ji – daro ką gali, paprasčiausiai motinystė – nėra lengva užduotis.

K. Knightley neseniai yra pareiškusi, kad jai atrodo neteisinga, jog mamos susiduria su nerealiais lūkesčiais, kaip save ir savo kūdikį turėtų pristatyti pasauliui.
Ji kritikuoja stereotipus, kad pagimdžiusi moteris turi jaustis ir atrodyti gražiai. Kritikos strėlę ji kirto ir karališkosios šeimos narei Kate Middleton, kuri vos pagimdžiusi visus tris savo vaikus viešai, prabėgus kelioms valandoms po gimdymo, pasirodydavo su tobulu makiažu, suknele, aukštakulniais ir šypsena.
Kate Middleton ir princas Louisas / Vida press nuotr.
Kate Middleton ir princas Louisas / Vida press nuotr.
Kate Middleton, princas Williamas ir princas Louisas / Vida press nuotr.
Kate Middleton, princas Williamas ir princas Louisas / Vida press nuotr.

„Mes visą tai stebime per televizorių. Praėjus vos septynioms valandoms po gimdymo Kate pasirodė su pilnu makiažu ir aukštakulniais. Tai veidas, kurį nori matyti pasaulis. Slėpti skausmą, savo prasiskyrusį kūną, bėgančias krūtis, siaučiančius hormonus. Atrodyti gražiai. Atrodyti stilingai. Nerodyti savo vidinės kovos. Ir visą tai iš karto po to, kai tavo kūnas prasiskiria ir iš jo išeina kruvina, klykianti gyvybė“, – rašė aktorė.

Naujausi straipsniai