Aktorė Katie Holmes debiutuos kaip režisierė

Katie Holmes / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-12 12:07
Aktorė Katie Holmes (35 m.) debiutuos kaip režisierė ir pati vaidins savo režisuotame filme pagal menininkės ir rašytojos Annie Weatherwax knygą „Visa, ką turėjome“, ketvirtadienį paskelbė juostos prodiuseriai.

Katie Holmes naujoje dramoje apie moterį ir jos dukrą, gyvenančias ties skurdo riba ir randančias namus mažame miestelyje, vaidins motiną.

Jane Rosenthal, kuri drauge su aktoriumi Robertu DeNiro įsteigė Niujorko Traibekos kino festivalį, prodiusuos filmą drauge su Katie Holmes ir Berry Welshu, „Tribeca Productions“ viceprezidentu gamybai ir plėtrai.

Scenarijų rašys „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ režisierius Joshas Boone'as.

„Katie turi tokią aiškią viziją dėl nepagarbių, originalių motinos ir dukters santykių knygoje“, – sakoma Jane Rosenthal pareiškime.

„Visa, ką turėjome“, pirmasis Annie Weatherwax romanas, pasakoja apie motiną ir jos paauglę dukrą, kurias savininkas išmeta iš nuomotų namų ir kurios aplūžusiu automobiliu patraukia ieškoti geresnio gyvenimo.

Katie Holmes išgarsėjo vaidmeniu televizijos seriale „Dosono įlanka“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai