Aktorė Katie Holmes apie dukrą Suri: „Ji visuomet buvo stipri asmenybė“

Aktorė Katie Holmes ir jos dukra Suri/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-12 20:06
Aktorė Katie Holmes – žurnalo „InStyle“ balandžio mėnesio viršelio žvaigždė. Atvirame interviu ji papasakojo apie gyvenimą Niujorke su trylikamete dukterimi Suri Cruise.

„Aš ją labai myliu. Mano didžiausias iššūkis ir didžiausia siekiamybė buvo sutelkti Suri dėmesį į individualumą, pasirūpinti, kad ji 100 procentų galėtų būti savimi: stipri, pasitikinti, drąsi.

Dabar jeigu ji pasineria į kažkokią veiklą, dirba tol, kol tampa geriausia. Tada dukra sako: „Gerai, turiu pabandyti kažką kito“. Suri labai susikoncentravusi, kai kažko imasi, įdeda visą širdį.

Kai ji buvo maža, mes abi atsidūrėme dėmesio centre, mus persekiodavo fotografai. Jei norėdavau išeiti į parką pasivaikščioti, darydavau tai 6 valandą ryto, kad niekas mūsų nesekiotų ir nematytų“, – interviu kalbėjo aktorė. 

Katie Holmes ir Suri Cruise / Vida Press nuotr.
Katie Holmes ir Suri Cruise / Vida Press nuotr.

K. Holmes taip pat palietė ir skyrybų su garsiu aktoriumi Tomu Cruise'u temą. Žengusi į naują etapą, ji persikraustė gyventi į Niujorką. Aktorė džiaugėsi, kad šiame mieste jai sunkiu metu žmonės buvo ypatingai draugiški.

„Tas laikas buvo tikrai įtemptas. Aš neatsikračiau žiniasklaidos dėmesio ir auginau mažą vaiką. Viešumoje įvyko ir ne vienas juokingas momentas. 

Per trumpą laiką nepažįstami žmonės tapo mano draugais, pasaulis apsivertė aukštyn kojomis. Įsimylėjau Niujorką. Prisimenu, kai Suri buvo šešeri ar septyneri, ji naktį praleido draugų namuose. Tuo metu aš „Lincolno Centre“ žiūrėjau baletą.

Aktorė Katie Holmes ir jos dukra Suri/Vida Press nuotr.
Aktorė Katie Holmes ir jos dukra Suri/Vida Press nuotr.

10 valandą sulaukiau skambučio. Suri prašė atvažiuoti jos pasiimti. Aš sėdau į taksi ir nuvažiavau į „Battery“ parką. Dukra buvo be galo pavargusi, užmigo pakeliui namo. Taksi vairuotas tada paprastai neatsisveikino ir dukrą padėjo nunešti į mūsų namus. Jis buvo toks kilnus“, – prisiminė Katie. 

Naujausi straipsniai