Aktorė Kate Hudson atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį – „Maža mergaitė jau pakeliui“

Besilaukianti aktorė Kate Hudson / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-25 14:55
Neblėstančio žavesio 39-erių metų aktorė Kate Hudson su draugėmis atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį. Besilaukianti moteris švyti ir atrodo išties puikiai nusiteikusi.

Kate Hudson savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja kartu su draugėmis, apglėbusiomis bičiulę. Moteris nuotrauką palydėjo komentaru: „Dėkinga šiom gražuolėm, kurios surengė saldžiausią kūdikio sutiktuvių vakarėlį vakar“. Ir pridėjo grotažymę: mes pasiruošę.

Tai, kad Kate Hudson su naujuoju draugu muzikantu Danny Fujikawa laukiasi kūdikio, pora patvirtino balandžio mėnesį ir iškart paskelbė būsimo vaikelio lytį – turėtų gimti mergaitė.

Aktorės gerbėjai skaičiuoja, kad vaikelis pasaulį turėtų išvysti jau visai netrukus – vos po savaitės.

„Mes stengėmės slėpti nėštumą, kiek tik buvo įmanoma, tačiau dabar aš jau apvalėju! Pernelyg didelis iššūkis tai paslėpti, ir turbūt slėpimas labiau sekina, nei tiesiog imti ir pasakyti tai! Mano vaikai, Danny ir aš, kaip ir visa šeima, labai džiaugiasi tuo! Maža mergaitė jau pakeliui“, – taip Kate Hudson parašė, pristatydama vaizdo įrašą, kuriame viską paaiškina.

Aktorė taip pat pridūrė, kad dėl to, jog pirmasis nėštumo trimestras buvo sunkus – sunkiausias iš visų trijų jos vaikų, ji nebuvo aktyvi socialiniuose tinkluose. „Jeigu matėte mane besišypsančią, tai aš melavau“, – apie mėginimą slėpti sunkų nėštumą rašė Kate.

Kate Hudson ir Danny Fujikawa / Vida Press nuotr.
Kate Hudson ir Danny Fujikawa / Vida Press nuotr.

Pora kartu – kiek daugiau nei metus, nors yra pažįstami penkiolika metų. Aktorė yra pasakojusi, kad Danny prireikė kelių mėnesių, kol ėmėsi veikti – pakvietė Kate neva susitikti su dar keliais draugais, o iš tiesų tai virto pirmuoju pasimatymu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai