Aktorė Kate Hudson apie nelengvą mamos kasdienybę: „Jaučiuosi tarsi turėdama 500 vaikų“

Kate Hudson / Socialinių tinklų ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-15 14:53
Aktorė Kate Hudson ir jos mylimasis Danny Fujikava pirmomis spalio mėnesio dienomis sulaukė dukters. Mažylė, kurią pavadino Rani Rose Hudson Fujikawa, į šeimos kasdieninį gyvenimą įnešė ne tik daug džiaugsmo, bet ir griežtos dienotvarkės, be kurios, pasak Kate, būtų sudėtinga gyventi.

Namuose atsiradus trečiam vaikeliui K. Hudson pasakoja turinti kaip reikiant pasistengti, norėdama sustyguoti šeimos gyvenimą.

Iš ankstesnių santykių Kate Hudson turi du sūnus. 15-metį Ryderį, kurio susilaukė santuokoje su rokeriu Chrisu Robinsonu ir septynmetį Binghamą, kurio tėtis buvęs aktorės sužadėtinis, grupės „Muse“ lyderis Mattas Bellamy.

View this post on Instagram

❤️LOVE IS EVERYTHING❤️

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

„Jaučiuosi tarsi paauglė mama, nes Ryderio susilaukiau būdama labai jauna – vos 24-erių. Todėl išsiskiriu iš daugelio Holivudo mamų, kurios vaikų susilaukė spėjusios atsiduoti karjerai ir bent kiek subręsti,“ – viename interviu atviravo Kate Hudson.

Moteris nė neketina slėpti, kad būti trijų vaikų mama yra tikras iššūkis.

„Jaučiuosi tarsi turėdama 500 vaikų, – juokavo aktorė. – Dažnas mėgsta pasiteirauti, kaip jaučiuosi, tačiau, deja, bet turiu vienintelį atsakymą – išsekusi ir labai pavargusi.“

View this post on Instagram

Rani ?

A post shared by Ryder Robinson (@mr.ryderrobinson) on

Kate Hudson interviu metu papasakojo ir apie paauglį sūnų.

„Ryderiui dabar penkiolika, jis vis stiebiasi aukštyn ir yra jaunas vyrukas. Tai visiška beprotybė, – susijaudinusi kalbėjo aktorė. – Jis labai stengiasi padėti man ir pats pasisiūlo prižiūrėti Rani. 

Vieną dieną nusprendžiau išvykti į miestą pusryčių su visais trimis vaikais. Jūs juk suprantate, ką reiškia išeiti vienai su visais vaikais... Pasielgiau ne itin protingai. Ir, žinoma, man sekėsi siaubingai. Negalėjau valgyti, o tik sūpavau mažylę ir linksminau Binghamą, kuriam kažkodėl būtent tą akimirką dingo nuotaika. Ryderis pasielgė it tikras suaugėlis ir pasisiūlė palaikyti sesę, kad galėčiau ramiai papusryčiauti. Argi tai nenuostabu?“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai