Aktorė Kate Beckinsale skiriasi su režisieriumi Lenu Wisemanu: santuoka truko 11 metų

Kate Beckinsale ir Lenas Wisemanas (2014 m.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-24 20:37
Subyrėjo 11 metų trukusi britų aktorės Kate Beckinsale (42 m.) ir amerikiečių režisieriaus Leno Wisemano (42 m.) santuoka, skelbia „People“.

Kalbas apie garsios poros skyrybas paskatino tai, kad Lenas Wisemanas jau keletą kartų buvo pastebėtas leidžiantis laiką su 24-erių pradedančiąja aktore CJ Franco, be to, ant režisieriaus piršto nebematyti vestuvinio žiedo.​

Kilus įtarimui, „People“ išsiaiškino, kad Kate Beckinsale, kuri šiuo metu filmuojasi penktoje „Kito pasaulio“ dalyje Prahoje, ir Lenas Wisemanas taikiai išsiskyrė jau prieš kelis mėnesius.

„Nebuvo jokios dramos – tai ne Kate stilius. Jų abiejų darbotvarkės buvo pernelyg įtemptos ir jie paprasčiausiai nutolo vienas nuo kito, – „People“ cituoja vieną šaltinį iš poros aplinkos. – Jie tebepalaiko draugiškus santykius ir kai Kate būna Los Andžele, jie leidžia laiką kartu.“​

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nors Leno Wisemano gyvenime jau atsirado nauja moteris, Kate Beckinsale šiuo metu yra vieniša ir naujų santykių neieško.

„Kate su niekuo nesusitikinėja ir visą savo dėmesį skiria dukrai ir darbui“, – „People“ sakė šaltinis.

Žmonės.lt primena, kad Kate Beckinsale ir Lenas Wisemanas susipažino 2003-iaisiais dirbami filme „Kitas pasaulis“ („Underworld“) – Kate jame atliko pagrindinį vampyrės Selenos vaidmenį, o Lenas filmą režisavo. Tuo metu Lenas Wisemanas dar buvo susituokęs su vaikų darželio auklėtoja Dana, tačiau užsimezgus romanui su gražuole aktore jų santuoka netrukus subyrėjo.

2004-ųjų gegužę, po vos metus trukusio romano, Kate Beckinsale ir Lenas Wisemanas susituokė. Pora gyveno Los Andžele.

Kate Beckinsale iš ankstesnių ryšių su aktoriumi Michaelu Sheenu turi 16-metę dukrą Lily. Vaikų su Lenu Wisemanu ji nesusilaukė.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai