Aktorė Kate Beckinsale puikų kūną pademonstravo ant žurnalo viršelio

Kate Beckinsale ant „Women‘s Health“ viršelio / „ACME Film“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-06-27 14:40
Aktorė Kate Beckinsale viena iš tų moterų, kurias laikas tarsi apeina. Naujajame filme „Viską prisiminti“ nusifilmavusi britė kaip visuomet pribloškianti. Puiki jos figūra nepraslydo ir pro žurnalo „Women's Health“ redaktorių žvilgsnį.

38-erių K.Beckinsale pozavo naujausiam „Women‘s Health“ viršeliui vilkėdama tik gundančias bikini kelnaites ir prigludusius patrumpintus marškinėlius. Aktorės gerbėjai internete kaip mat ėmė šlovinti jos tobulą ir prižiūrėtą kūną, nors pati ji interviu tikino, kad neturi sportiškos figūros.

„Jaunystėje nebuvau atletiška. Niekas niekuomet nenorėjo, kad Kate būtų jų komandoje“, – prisipažino K.Beckinsale. Ką gi, akivaizdu, kad dabar žvelgdami į jos nuotrauka dauguma buvusių klasės draugų gailisi arba pavyduliauja.

Naujasis filmas „Viską prisiminti“ – tai 1990-ųjų to paties pavadinimo kino hito, kuriame vaidino Arnoldas Schwarzeneggeris, perkūrinys. K.Beckinsale vyro Leno Wisemano režisuotoje juostoje pagrindinis vaidmuo teko aktoriui Colinui Farrellui. Kate vaidins jo žmoną Lori, kurios vaidmenį originaliame filme atliko Sharon Stone. Vienintelė su K.Beckinsale grožiu konkuruoti šioje juostoje galinti aktorė – Jessica Biel, kuriai teko Melinos vaidmuo.

Šiųmečio „Viską prisiminti“ siužetas nedaug skiriasi nuo originaliosios versijos, tačiau vaizdinis pateikimas bus gerokai turtingesnis ir priblokš stulbinančiais efektais ir režisūriniais sprendimais.

Naujasis filmas „Viską prisiminti“ Lietuvos kino teatrus pasieks rugpjūčio 10-ąją.

„Viską prisiminti“ anonsas:


 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai