Aktorė Julia Roberts – apie tai, kaip jos vaikai sužinojo, kad ji buvo tituluota gražiausia pasaulio moterimi

Žurnalo „People“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-30 08:30
Užsienio žurnalui „People“ paskelbus, kad šių metų gražiausia aktore tapo Julia Roberts (49) visas pasaulis sukubo reikšti savo susižavėjimo plačios šypsenos savininkei. Tiesa, jos vaikai mamos kurį laiką nesveikino. Kodėl?

Pokalbių laidoje gražuolė prisipažino, jog išleidusI vaikus į vietinę biblioteką, ji sulaukė netikėtos staigmenos. „Mama, radome šį žurnalą ir štai kas jame sakoma“, - parsinešę iš bibliotekos leidinį „People“ šypsojosi jie.

Jos 12-ikos metų dvyniai Finnas ir Hazel bei 9-erių metų sūnus Henry pamatė mamą ieškodami skaitinių mokyklos bibliotekoje.

Vienas iš pokalbių šou vedėjų uždavė Juliai klausimą: „Vaikai tai priėmė kaip faktą, na, tarkim, kad Amerika buvo atrasta 1776 metais, o jų mama pripažinta gražiausia pasaulio moterimi 2017-iais?"

„Jei jie nepriėmė to kaip fakto...Na, tegul žino – tai yra faktas, – juokavo Julia. „O mano papasakota apie juos istorija – legendos dalis.“

Pokalbių šou metu J. Roberts taip pat pasakojo, kad šiuo gyvenimo etapu ji jaučiasi geriau, nei bet kada anksčiau. Ypač, prieš dvyniams žengiant į paauglystės erą. Ji paneigė visus įtarimus apie byrančią jos ir Danielo Modero santuoką bei juokėsi iš gandais apipintų istorijų, pasakajončių apie naujai užgimusius jausmus.

Žmonės.lt