Aktorė Jessica Alba laukiasi trečios atžalos

Jessica Alba / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-18 09:58
Amerikiečių aktorė ir verslininkė Jessica Alba (35) nepagailėjo svarbios žinios ir ja pasidalijo su savo gerbėjais. Aktorė laukiasi trečio vaiko – apie tai ji paskelbė savo socialinėje paskyroje.

@cash_warren and I are officially going to be outnumbered #babyonboard #herewegoagain ????????????????#blessed????

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Ji nuo 2008-ųjų laimingai gyvena su kino prodiuseriu Cashu Warrenu (37 m.) ir jau augina dvi dukras – devynerių Honor ir penkerių Haven.

Neseniai Jessica Alba Beverli Hilse įsigijo įspūdingą 9000 kvadratinių metrų, įrengtą amerikiečių dizainerio Ralpho Laureno stiliaus dvasia už 10 milijonų dolerių.

Aštuonių miegamųjų, tiek pat vonios kambarių namas su vaizdu į vandenyną ir kanjonus bei išpuoselėta aplinka užima maždaug hektarą žemės. Be pagrindinio gyvenamojo pastato dar yra atskiras svečių namas, elegantiškas lauko virtuvės paviljonas, SPA.

Ši Holivudo aktorė iš tų, kuri sukūrusi gražią šeimą. Jos vyras Cashas per žmonos gimtadienį balandžio mėnesį parašė viešą jaudinantį sveikinimą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Su tavim vis dar skraido drugeliai pilve. Kai prabundu vidury nakties – šypsausi, nes tu šalia. Aš vis dar juokiuosi iš tavo pokštų. Mane vis dar įkvepi. Žaviuosi tavo kerinčiu grožiu. Nuo tos dienos, kai tave sutikau, pasikeitė tik viena – mūsų amžius”, – milijonus aktorės gerbėjų sujaudino toks vyro jausmų pliūpsnis.

Sėkminga aktorė bei laiminga moteris – dar ir apsukri verslininkė. Ji yra kompanijos „Honest Company“ viena iš įkūrėjų ir bendraturtė. Iš natūralių medžiagų gaminamas plataus vartojimo prekes mėgsta jauni tėvai. Ypač vertinamos iš antialergiškų medžiagų pagamintos sauskelnės kūdikiams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai