Aktorė Jessica Alba įsigijo namą už įspūdingą sumą: įvertinkite

Jessica Alba / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-03 21:55
Beveik 9000 kvadratinių metrų, amerikiečių dizainerio Ralpho Laureno stiliaus dvasia ir…10 milijonų dolerių – tokį įspūdingą namą už įspūdingą sumą Beverli Hilse įsigijo aktorė ir verslininkė Jessica Alba (35).

Elegantiškas ir patogus – taip jį apibūdina nekilnojamojo turto vertintojai.

Aštuonių miegamųjų, tiek pat vonios kambarių namas su vaizdu į vandenyną ir kanjonus bei išpuoselėta aplinka užima maždaug hektarą žemės. Be pagrindinio gyvenamojo pastato dar yra atskiras svečių namas, elegantiškas lauko virtuvės paviljonas, SPA.

Gal ir ne kiekvieną žavintis interjeras yra gana formalus, jame netrūksta mėlynos spalvos detalių. Užėjusieji iškart patenka į dviejų aukštų fojė, virtuvė puikuojasi balta spalva su didele ruošai skirta sala centre, svetainėje įrengtas židinys, iš jos galima iš karto patekti į terasą.

Už šį namą iš pradžių buvo prašoma 15 milijonų dolerių, vėliau kaina krito iki 13-os. J.Albai pavyko jį išsiderėti už 10 milijonų dolerių.

Namo pardavėjas – kompanijos “Phoenix Pictures” vadovas Mike Medavoy (76).

Naujas pirkinys – dar vienas malonus įvykis vienos gražiausių Holivudo aktorės gyvenime. Ji nuo 2008-ųjų laimingai gyvena su kino prodiuseriu Cashu Warrenu (37 m.), augina dvi dukras - septynerių Honor ir ketverių Haven. Alba su vyru puikiai sutaria. Kai balandžio mėnesį moteris šventė savo 35-ąjį gimtadienį, Cashas parašė viešą jaudinantį sveikinimą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Su tavim vis dar skraido drugeliai pilve. Kai prabundu vidury nakties - šypsausi, nes tu šalia. Aš vis dar juokiuosi iš tavo pokštų. Mane vis dar įkvepi. Žaviuosi tavo kerinčiu grožiu. Nuo tos dienos, kai tave sutikau, pasikeitė tik viena – mūsų amžius”, - milijonus aktorės gerbėjų sujaudino toks vyro jausmų pliūpsnis.

Sėkminga aktorė bei laiminga moteris – dar ir apsukri verslininkė. Ji yra kompanijos „Honest Company“ viena iš įkūrėjų ir bendraturtė. Iš natūralių medžiagų gaminamas plataus vartojimo prekes mėgsta jauni tėvai. Ypač vertinamos iš antialergiškų medžiagų pagamintos sauskelnės kūdikiams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama