Aktorė Jennifer Garner pirmą kartą prabilo apie santykius su Benu Afflecku

Jennifer Garner ir Benas Affleckas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Amerikiečių aktorių Jennifer Garner (45) ir Beno Afflecko (44) užsitęsusi meilės ir skyrybų istorija pasipildė naujienomis. Pirmą kartą prabilo Jennifer Garner.

Jos nuotrauka puošia žurnalą „People“ viršelį. Tekstas – apie tai, kaip jai sekasi išgyventi vis nei skyrybomis, nei susitaikymu nesibaigiančią istoriją.

Jennifer Garner draugai sako, kad ji iki šiol Beną Afflecką vadina savo gyvenimo meile, todėl apie kitus santykius su nauju vyru kol kas net kalbos negali būti.

Aktorė pati nusprendė prabilti.

„Neturiu nieko bendro su žurnale „People“ informacija. Ne kartą sulaukiau artimųjų skambučio su klausimu, pavyzdžiui, kodėl jiems nepranešiau, kad laukiuosi dvynių. Tai tokie juokingi gandai, kad nekreipiu į juos dėmesio. Gandai – ne tragedija, bet kol nepradėjo kaisti mano mamos telefonas nuo skambučių šį kartą, noriu pranešti, kad neturiu nieko bendro su žurnalo viršeliu ir tekstu. Yra svarbesnių dalykų – turiu tris nuostabius vaikus, mūsų šeima pilna. Gražios visiems dienos“, – savo socialinėje paskyroje rašė Jennifer Garner.

Jennifer Garner ir Benas Affleckas su vaikais leidžia lasivalaikį / Vida Press nuotr.

Žinia apie aktorių skyrybas pasklido 2015 m. Tuomet pora priėmė kompromisą ir jiedu gyveno kartu dar porą metų. Santykius Jennifer ir Benas lipdė dėl vaikų: jiedu turi dukras – 11 m. Violet ir 8 m. Seraphiną bei penkiametį sūnų Samuelį.

Galutinį sprendimą skirtis aktoriai priėmė balandžio mėnesį. Viena skyrybų priežasčių, teigiama, yra Beno Afflecko polinkis į alkoholį.

Skaitykite daugiau