Aktorė Helena Bonham Carter – apie tai, ko hercogienei Meghan Markle reikėtų iš jos pasimokyti

Meghan Markle ir Helena Bonham Carter/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-28 20:42
Per laidos „Whatch What Happens Live with Andy Cohen“ transliaciją aktorė Helena Bonham Carter negailėjo patarimų Sasekso hercogienei Meghan Markle. Helenai, seriale „The Crown“ („Karūna“) įkūnijanti princesę Margaret, paragino Meghan ignoruoti šių laikų „heiterius“.

Šiuo metu su žiniasklaidos „tabloidais“ teisme santykius besiaiškinantys Meghan Markle ir princas Harry jaučiasi išsekę nuo jų asmeninio gyvenimo detalių viešinimo, bet aktorei Helenai Bonham Carter karališkosios poros paskelbtas karas žurnalistams atrodo bereikšmis.

„Aš nekreipiu į aplinkinius dėmesio, norėčiau, jog ir karališkoji pora darytų tą patį. Tiesiog tavęs nekenčiančių žmonių yra per daug. Na, nekreipti dėmesio į „heiterius“ turėtų būti sunku, tačiau ją sutikusi aš būtent tai Meghan ir patarčiau. Kai tampi žinomas tokiu mastu, vienintelis dalykas, kurio turi mokytis, priimti tą perdėtą dėmesį“, –  patarimu, kurį duotų hercogienei Meghan Markle, šou „Whatch What Happens Live with Andy Cohen“ pasidalijo Helena.

Buvusi režisieriaus Timo Burtono žmona sakė jau seniai išmokusi šią pamoką. Šiuo metu karalienės Elizabeth II seserį seriale „The Crown“ („Karūna“) vaidinanti moteris prisipažino, jog kai ėmėsi vaidmens, taip pat sulaukia daug „nebūtinai reikalingų“ patarimų, nemalonaus aplinkinių dėmesio.

 

Helena Bonham Carter / „Scanpix“ nuotr.
Helena Bonham Carter / „Scanpix“ nuotr.

„Labai įdomu vaidinti Margaret. Tiek daug žmonių man išsako savo nuomonę apie karališkąją britų šeimą. O aš sau tyliai mąstau: Jūs net nesate jų sutikę.“

O štai Helenai teko laimė asmeniškai susipažinti su princese Margaret.

Margaret draugavo su Helenos dėde Marku, tarnavusiu Vindzorą saugančiame grenadierių pulke, aktorė net įtarė, kad asmens sargybinį ir princesę siejo ir širdingesni ryšiai. Kad ir kaip ten būtų buvę, Margaret lankydavosi Marko vakarėliuose, kuriuose dalyvaudavo ir jo dukterėčia. O kartą Margaret net pagyrė jos, kaip aktorės, talentą.

Žinoma, Bonham Carter nebūtų Bonham Carter, jei kurdama personažą pasitenkintų tik sena pažintimi. Rengdamasi vaidmeniui ji perskaitė kalnus biografijų, susitiko su Margaret draugais, tarp kurių buvo ir jos kirpėjas, ir trys freilinos.
 
Aktorė sakė, kad damos tris valandas noriai pasakojo apie savo buvusią ponią ir atskleidė detalių, kurios niekada nebuvo skelbtos. Pavyzdžiui, kad Margaret devizas buvo „Kuo mažiau pastangų – tuo geriau“ ir kad ji taupė kiekvieną judesį. Net lūpdažį nusmailindavo iš abiejų pusių, kad lūpas būtų galima pasidažyti vienu judesiu. Jaunylė karalienės sesuo jautėsi tokia pažeidžiama (pati yra pasakojusi, kad jos pasitikėjimas savimi buvo plonytis kaip emalės sluoksnis), kad visada dėvėdavo korsetą, atstodavusį savotiškus emocinius šarvus.

Naujausi straipsniai