Aktorė Helen Mirren plaukus kerpasi pati ir nežada švaistyti pinigų brangioms grožio procedūroms

Helen Mirren / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-17 19:25
Garsioji britų aktorė Helen Mirren (73) paklausta apie savo neblėstančio grožio paslaptį tik nusišypso – jos nėra. O ir daugelį grožio procedūrų moteris atlieka pati. Tokiu būdu, pasak jos, ji ne tik sutaupo krūvą pinigų, bet ir visuomet atrodo taip, kaip nori pati.

„Aš dažnai pakerpu savo plaukus su pačiomis paprasčiausiomis, savo virtuvėje esančiomis žirklėmis“, – apie plaukų priežiūrą pasakojo aktorė.

Helen Mirren juokėsi, kad po tokių apsikirpimų ją visuomet turi apžiūrėti jos šukuosenos stilistas Stefanas, kuris baiminasi, kad netrukus jo paslaugų moteris atsisakys. 

Helen Mirren / „Scanpix“ nuotr.
Helen Mirren / „Scanpix“ nuotr.

„Stefanas dažnai klausia, ką padariau su savo plaukais, kad jie taip puikiai atrodo. O dažniausiai dieną prieš mūsų susitikimą būnu juos šiek tiek pasitrumpinusi“, – atskleidė aktorė.

Moteris pasakoja, kad jaunatviškumą išsaugoti jai padeda kasdienis švelnus makiažas, subalansuota mityba ir ganėtinai griežtas sporto režimas.

Helen Mirren / „Scanpix“ nuotr.
Helen Mirren / „Scanpix“ nuotr.

Be to, Helen Mirren aktyviai pasisako už tvarų vartojimą ir nesibaimina pripažinti, kad apsiperka dėvėtų drabužių parduotuvėse. Moteris sako, kad aplinkiniai beveik niekada nepastebi ar suknelė, kurią dėvi, kainavo vos keletą svarų, ar tai garsaus dizainerio kūrinys. Kam tuomet švaistyti ne tik savo pinigus, bet ir ribotus mūsų planetos išteklius?

„Kartais vykdama atostogauti sąmoningai nesikraunu lagamino namie. Visus reikalingus drabužius nusiperku pakeliui link oro uosto esančioje dėvėtų drabužių parduotuvėje, o grįždama palieku juos kitoje. Taip ne tik sutaupau pinigų, nes išleidžiu vos keliasdešimt svarų, bet ir dėviu skirtingus drabužius, o svarbiausia, neeikvoju išteklių,“ – atskleidė H. Mirren.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai