Aktorė Gwyneth Paltrow paaiškino, kodėl po vestuvių vis dar negyvena kartu su savo vyru

Gwyneth Paltrow ir Bradas Falchukas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-11 20:16
Nors pora susituokė rugsėjo mėnesį, Gwyneth Paltrow ir Bradas Falchukas vis dar gyvena atskirai. Pasak aktorės, jie nenori skubinti įvykių ir stengiasi kuo mažiau traumuoti vaikus.

„Žinote, kaip būna su vaikais paaugliais, – žurnalui „Wall Street Journal“ atviravo Gwyneth. – Tai gana intensyvus laikotarpis ir mes nenorime jų traumuoti. Leidžiame gyvenimui tekėti sava vaga“.

„Aš niekada nebuvau pamote, tad net nenumanau, kaip tai turėtų atrodyti,“ – nuogastavimais dalijosi Holivudo aktorė.

Gwyneth Paltrow ir Brado Falchuko vestuvės
Gwyneth Paltrow ir Brado Falchuko vestuvės

Gwyneth iš ankstesnės santuokos su „Coldplay“ vokalistu Chrisu Martinu turi 14-os metų dukrą Apple ir dvylikametį sūnų Moses. Dabartinis Gwyneth vyras, prodiuseris Bradas Falchukas iš ankstesnės santuokos su Suzanne Bukinik taip pat turi sūnų ir dukterį.

Judviejų sužadėtuvės buvo labai didelė šventė balandžio mėnesį – tokia, kad buvo svarstoma, ar tai tik ne vestuvės.

Su Bradu Falchuku, kuris sukūrė populiarius televizijos serialus „Amerikietiška siaubo istorija“ bei „Choras“, aktorė susipažino dar 2010-aisiais, kai buvo pakviesta atlikti nedidelio vaidmens pastarajame projekte. Susitikinėti pora pradėjo tik prieš ketverius metus – kai Gwyneth padėjo tašką santuokoje su Chrisu, o Bradas išsiskyrė su žmona Suzanne.

Paltrow ir Falchukas retai pasirodydavo kartu ant raudono kilimo ir nedažnai užsimindavo vienas apie kitą socialiniuose tinkluose. Tačiau cituodami „patikimus šaltinius“ amerikiečių tabloidai tikina, kad Gwyneth „pametusi galvą dėl Brado“. Ir tikrai neatmeta galimybės oficialiai įteisinti santykių.

Savaime suprantama, įsimylėjėliai neskubėjo pranešti pasauliui ir apie sužadėtuves – kalbų apie tai, kad Bradas pasipiršo mylimajai, o ši atsakė „taip“, pasirodydavo kaskart Gwyneth pasirodžius viešumoje.

Galbūt aktorei, verslininkei, sveiko gyvenimo guru, interneto svetainės „Goop“ šeimininkei ir dviejų vaikų mamai pagaliau pavyko sutikti žmogų, su kuriuo jausis laiminga ne vienus metus? Juk praėjusią vasarą kalbėdama apie asmeninį gyvenimą „Girlboss Radio“ laidų vedėjai Sophiai Amoruso pati prisipažino:

„Suknisau daugybę savo santykių, patikėkite, tikrai daugybę. Esu gana gera draugė, gera sesuo, dukra ir mama, tačiau tikrai nebuvau tobula mylimoji. Man prireikė daug laiko ir jėgų, kad išmokčiau nesugadinti romantiškų santykių. Tai labai svarbu. Esu įsitikinusi, kad jei negali pasigirti gerais santykiais su partneriu, vaikais ir geriausiais draugais, tikrai negali teigti, jog tavo gyvenimas sėkmingas.“

Dabar belieka spėlioti, ar palaikyti romantiškus santykius ji mokėsi tik po skyrybų su Chrisu Martinu ir kuriuos iš daugybės garsių romanų galima vadinti labiausiai „suknistais“.

Įrodymų apie vieną pirmųjų Gwyneth meilės istorijų su kolega – 1994-aisiais užsimezgusį romaną su Robertu Seanu Leonardu, kuris išgarsėjo pasirodžius filmui „Mirusių poetų draugija“, – beveik nėra, tačiau pats aktorius dar 1998-aisiais užsiminė apie nekomplikuotas jų skyrybas, kai abu nutarė sukti savo keliais, o Gwyneth jam didžiadvasiškai piršo savo draugę...

Gwyneth Paltrow / Vida Press nuotr.
Gwyneth Paltrow / Vida Press nuotr.

Pasaka be laimingos pabaigos tapo ir Paltrow sužadėtuvės su Bradu Pittu. Jiedu pradėjo susitikinėti 1994-aisiais, tačiau 1997-ųjų birželį išsiskyrė. Kalbėdama apie šį romaną Gwyneth dar 2003-iaisiais yra prisipažinusi: „Esu laiminga, kad praleidau tiek daug laiko su tokiu nuostabiu žmogumi kaip Bradas. Tačiau mano galvoje tuo metu buvo toks chaosas... Galiausiai viską ir sugadinau.“ Prieš keletą metų Howardo Sterno laidoje ji buvo dar žiauresnė sau: „Turėjau sulaukti 40-ies, kad pradėčiau domėtis aplinkiniais, ne vien savo pačios problemomis.“

Turbūt dėl panašių priežasčių iširo Gwyneth santykiai su kitais žymiais kolegomis – Benu Afflecku, Scottu Speedmanu, Luke’u Wilsonu, dainininku Bryanu Adamsu. Ir net dabartiniu Ispanijos karaliumi Felipe VI bei Monako kunigaikščiu Albertu II, su kuriais trumpai susitikinėjo. „Gyvenau tikrai nuostabų gyvenimą, kuriame viskas buvo tarsi didesnio mastelio – milžiniška sėkmė, milžiniškas džiaugsmas, milžiniškas skausmas, milžiniškos netektys. Ir mano klaidos kartais buvo milžiniškos, bet jaučiuosi laiminga vien dėl to, kad nė viena nebuvo veltui, – jos tarsi akmenys, iš kurių grįstas tolesnis mano kelias. Nė viena likimo pamoka neturi likti neišmokta“, – tarsi reziumuoja asmeninį gyvenimą Gwyneth Paltrow interviu žurnale „The Edit“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai