Goldie Hawn prakalbo apie motinystę: „Sūnus buvo prie mirties slenksčio“

Goldie Hawn / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-15 08:30
34 metus trukęs romanas su Kurtu Rusellu buvo beprotiškas, pirmosios Goldie Hawn (71) motinystės dienos – siaubingos, o jos karjera – na, tuo metu ji kėlė pavydą. Apie tai moteris pasakoja iškirtiniame interviu, pasirodžiusiame žurnale „People“.

71 metų aktorė prisipažįsta, jei karjera klostosi puikiai, kartais su asmeniniu gyvenimu nutinka atvirkščiai.

Atvirame interviu Goldie atvirauja, jog tuo metu, kai susilaukė sūnaus Oliverio, vaikas sirgo toksemija.

„Dieve, koks jis buvo gražus. 5 kilogramai meilės. Atsistojau ir pridėjau ranką jam prie širdutės, paprašiau Dievo, kad išgydytų mano sūnų.“ Tą akimirką Goldie išgirdo stipresnį plakimą jo krūtinėje. Ilgainiui kūdikis ėmė sveikti.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.

„Nesu religinga, bet be galo dvasinga“, – žurnalui „People“ sakė filmo „Snatched“ žvaigždė, užaugusi žydų šeimoje. Ji negalėjo paaiškinti, kas tądien įvyko, bet jautėsi tartum būtų susijungusi su visata. Sūnus sveiko ir tai buvo viskas, ko ji kada nors troško.

Dabar G. Hawn savo sūnumi Oliveriu didžiuojasi – jis išaugo į puikų vyrą.

Taip niekuomet ir neištekėjusi už Kurto, trijų vaikų motina savo namuose ir širdyje surado ramybę. Anūkų apsuptyje bėga gražiausi Goldie Hawn gyvenimo metai.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Tik „People“ aktorė atskleidžia didžiausią laimingų santykių paslaptį: „Tai meilė, aistra, nes kiekvienas išmūsų mėgsta varyti kitą partnerį iš proto. Šeima. Linksmybės. Juokas. Per savo gyvenimą to nesukūrėte? Tada jūsų santykiams – galas.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai