Aktorė Gabija Jaraminaitė: „Visos komedijos kuriamos iš gyvenimo“

Gabija Jaraminaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-24 11:54
Nors karantinas švelninamas, daugelio žmonėms įprastų pramogų dar teks palūkėti. Dėl to DOMINO teatras žiūrovams, kol kas turintiems pramogauti namuose, paruošė dovaną – šalies gyventojai galės nemokamai stebėti dar vieną spektaklį.

Adolfo Večerskio režisuota DOMINO teatro komedija „Meilė pagal grafiką“ yra vienas populiariausių spektaklių Lietuvoje, garantuojantis be galo nuotaikingą linksmų, o kartais – net absurdiškų situacijų dozę. Kaip sako aktorė Gabija Jeraminaitė, šiandien ypač reikia gerų emocijų.

Spektaklio įvykiai sukasi apie Džoną Smitą – paprastą Londono taksistą, vedusį dvi moteris. Jis turi automobilį ir pats sau nustato darbo laiką, jo gyvenimas visiškai įprastas, išskyrus tai, kad jis turi dvi žmonas – Merę ir Barbarą. Kartą, mėgindamas apginti senyvą moterį, jis yra sumušamas ir netenka sąmonės. Atsipeikėjusį Džoną Smitą policininkas Trotonas nugabena pas Merę, nors, pagal grafiką, tą patį vakarą jis turėjo grįžti pas Barbarą… Štai taip ir prasideda visi nesusipratimai.

Gabija Jaraminaitė/Asmeninio archyvo nuotr.
Gabija Jaraminaitė/Asmeninio archyvo nuotr.

Barbarą vaidinanti Gabija Jeraminaitė sako, kad tai – fantastiškai juokingas spektaklis, kuriame vaidina labai geri aktoriai, o jį pamatyti turi visi. „Jei norite pabėgti nuo kasdienybės, ypatingai šitos, kurią išgyvename dabar, tai būtina turite pasižiūrėti šią komediją. Esu įsitikinusi, ji patiks visiems. Tikiu, žiūrovai bus nepaprastai laimingi, prisijuoks ir atsipalaiduos,“ – priduria aktorė.

Paklausus, ar pačiai aktorei yra tekę gyvenime sudvejinti savo asmenybę, Gabija sako, kad visos situacijos nuotykių komedijose kuriamos iš gyvenimo, o ne atvirkščiai. Todėl, be abejo, tam tikrose situacijose dažnai aktorė atpažįsta ir pati save. „Visi mes esame skirtingi, bet jausmai, kuriuos mes išgyvename, – vienodi. Todėl vaidindama spektakliuose pastebiu, kad tam tikras situacijas aš jau esu patyrusi ir išgyvenusi, tad kuriant personažą man vaidinti nereikia, jau viską apie tai žinau (juokiasi). Žinoma, būna situacijų, kurių nesu patyrusi – tada tenka imtis profesinių paslapčių – ko ir mokausi visą gyvenimą – kad ta situacija man taptų suprantama”, – sako aktorė.

Gabija Jaraminaitė/Organizatorių nuotr.
Gabija Jaraminaitė/Organizatorių nuotr.

DOMINO teatro komedija „Meilė pagal grafiką“ – apie meilę ir gyvenimą, šeimą, žmogaus laisves šeimoje ir vyrų bei moterų fantazijas. Kartais net ir dvi moterys negali užpildyti vieno vyro fantazijos. Balandžio 25 d. šį šeštadienį 17 val. žiūrėkite DOMINO spektaklį per „Delfi TV“.

Naujausi straipsniai