Aktorė Evan Rachel Wood prisipažino du kartus buvusi išprievartauta

Evan Rachel Wood / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sakoma, kad žaibas du kartus į tą patį medį netrenkia, tačiau amerikiečių aktorei Evan Rachel Wood (29 m.) net du kartus teko patirti seksualinę prievartą.

Dviem „Auksiniams gaubliams“ nominuota aktorė žurnalui „Rolling Stone“ prisipažino, kad ji du kartus buvo išprievartauta – skirtingu metu ir skirtingų žmonių.

„Aš buvau išprievartauta. Žmogaus, su kuriuo tuo metu draugavau. Ir kitu atveju baro savininko... Netikiu, kad gyvename laikais, kai žmonės gali ir toliau tylėti“, – sakė aktorė.

Evan Rachel Wood, kuri turi trejų metų sūnų su buvusiu vyru Jamie Bellu, o dar anksčiau ketverius metus susitikinėjo su rokeriu Marilyn Mansonu, yra bandžiusi nusižudyti kai jai buvo 22-eji. Aktorė yra pripažinusi, kad tai buvo pats „blogiausias ir geriausias“ dalykas jos gyvenime tuo pačiu metu.​

2011-aisiais Evan Rachel Wood viešai pripažino, kad yra biseksuali, tačiau tik vėliau sako supratusi, kaip žmonių priklijuotos etiketės gali paveikti tolesnius santykius ir kad dėl to kai kurie ja naudojosi.

„Visada apie tai buvo kalbama kaip apie fazę ar kažką kvailo, ar kažką, ką darai siekdamas dėmesio, – pasakojo aktorė. – Žinote, biseksualumas yra vertas akių vartymo. Ir aš nesupratau, kaip tai gali pakenkti, iki kol nepradėjau mėginti užmegzti sveikų santykių kaip suaugęs žmogus.“

Evan Rachel Wood / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau