Aktorė Eva Longoria pasauliui parodė savo pirmagimį: su mažyliu papuošė žurnalo viršelį

Eva Longoria su sūnumi Santiago Enrique Bastónu „Hola“ / Žurnalo „Hola“ viršelis/ asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-01 12:32
Birželio 19 d. pasaulį išvydo Evos Longorios (43) ir Jose Bastono pirmagimis. Pora sūnų pavadino Santiago Enrique Bastonu. Daugiau nei po mėnesio žvaigždė sūnų pasauliui parodė įsiamžindama su juo ant žurnalo „Hola!“ viršelio.

Garsaus serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė gimdė Los Andželo Cedars-Sinai medicinos centre.

Vaiko tėtis – vienas turtingiausių Meksikos asmenų. Jose Bastonas eina prezidento pareigas kompanijoje, kuri valdo didžiausią televizijos grupę Lotynų Amerikoje „Grupo Televisa“. Vyras jau buvo vedęs, turi tris vaikus.

Eva ir Jose susipažino 2013 metais. Gero pirmojo įspūdžio vyras gražuolei tuomet nepaliko. „Mano ankstesnieji santykiai buvo tik ką nutrūkę, Jose taip pat bandė išsigydyti kraujuojančią širdį. Jokio ryšio tarpusavyje nejutome, tačiau vėl susitikusi jį po pusmečio aš nustėrau. Koks žavus būsimas vyras man pasirodė“, – apie jųdviejų pažintį yra pasakojusi aktorė.

Eva Longoria su sūnumi Santiago pozuoja žurnalo „Hola!“ viršeliui
Eva Longoria su sūnumi Santiago pozuoja žurnalo „Hola!“ viršeliui

Pora apie pirmagimį pasauliui pranešė ne iš karto. Kai žinia pasklido – E. Longoria susilaikė nuo bet kokių komentarų. Tik vėliau, kartu su vyru, jie pasakė, kad laukiasi berniuko ir padėkojo gyvenimui už galimybę tapti tėvais.

Interviu su žurnalu „Hola!“ Eva pasakoja ne tik apie pirmasias motinystės dienas, bet ir apie darbą. Viena įtakingiausių Lotynų Amerikos moterų teigia, jog dar tik mokosi derinti pareigas namie ir už jų ribų.

E. Longoria išduoda, kad trys jos vyro Jose vaikai į jų santykius ir broliuko laukimą patys mielai įsitraukė nuo pat pradžių. Pasak moters, visų jų santykiai puikūs.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai