Aktorė Emma Watson prakalbo apie jaučiamą spaudimą: „Privalau su kuo nors susitikinėti, nors to nenoriu“

Emma Watson / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-13 07:15
„Hario Poterio“ žvaigždė Emma Watson ateinančiais metais minės 30-ąją gimimo dieną. Ji nė neketina slėpti – šios dienos laukianti su nerimu ir baime. Pasak jos, ji jaučianti didelį visuomenės spaudimą, kad būdama tokio amžiaus ji privalanti su kuo nors susitikinėti, turėti nuosavus namus bei pastovias pajamas užtikrinantį darbą.

„Jeigu sulaukusi 30-ojo gimtadienio dar neturi mylimo vyro ir vaiko... Tikrai turi dėl ko nerimauti“, – britiškajam „Vogue“ atviravo E. Watson.

Dar viename interviu aktorė pabrėžė, kad šiuo metu jos geriausias partneris ir antroji pusė yra ji pati. Emma sako pagaliau supratusi, kad buvimas vienai yra puikiai suderinamas su laime. Neprivalai turėti mylimojo šalia, kad jaustumeis laiminga.

View this post on Instagram

❤️??❤️

A post shared by Emma Watson (@emmawatson) on

„Turėjo praeiti daug laiko kol tai supratau. Tačiau dabar, kai esu viena, jaučiuosi laiminga“, – tikino ji.

Pernai interviu „Vanity Fair“ Watson aiškino: negali pasakoti žurnalistams apie savo vaikiną ir tikėtis, kad niekas netykos jūsų nufotografuoti prie tavo namų. „Neįmanoma turėti ir viena, ir kita. Holivude žmogus, su kuriuo susitikinėji, įtraukiamas į tavo filmų reklamą ir tampa viso šito cirko dalimi. Įvelti mylimus žmones į tokį spektaklį – tai jų nekęsti!“ – tiesiai šviesiai kalba Emma.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai