Aktorė Emma Roberts sumanė be eilės nusipirkti pyragaičių, tačiau buvo nuvaryta į eilės galą

Emma Roberts / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-11 16:02
Jaunajai aktorei Emmai Roberts po truputį reiškiasi žvaigždžių liga – mergina pyragaičių norėjo nusipirkti be eilės, nes manė, kad yra svarbesnė už visus kitus eilėje laukiančius žmones. Parduotuvės personalas parodė Emmai Roberts jos vietą ir nuvarė į eilės galą.

Niujorke 22-ejų Emma Roberts su savo atstove spaudai atvažiavo į „Dominique Ansel Bakery“ kepyklėlę, kurioje prekiaujama nauju produktu – pyragaičiu, kuris yra spurgos ir prancūziško raguolio mišinys. Naująjį produktą konditeris Dominique'as Anselas pavadino „Cronut“ – tai dviejų žodžių „doughnut“ (liet. spurga) ir „croissant“ (liet. raguolis) junginys.

Aktorės Julios Roberts dukterėčia nenorėjo laukti ilgoje eilėje, kuri buvo nusidriekusi lauke, taigi nutarė turinti teisę pyragaičio paragauti negaišusi savo laiko. Tačiau durininkas, kuris prie kepyklėlės durų kontroliavo lankytojų srautą, neįleido Emmos Roberts ir liepė jai grįžti į eilės galą. Susigėdusi Emma Roberts buvo priversta atsistoti eilės pabaigoje, tačiau palaukusi keletą minučių nusprendė nebegaišti laiko ir patraukė savo keliais, taip ir neparagavusi naujojo pyragaičio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai