Aktorė Emily Blunt – britų ekrano pažiba, kuri kartais mikčioja namuose

Emily Blunt / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-05 11:31
Britų aktorė Emily Blunt itin mylima – ją žmonės gerbia už paprastumą, jautrumą ir mielą, tačiau viliokišką veidą kino ekranuose.

E.Blunt ne iš tų, kurios dėl dėmesio veliasi į skandalus – bene garsiausias pastarasis jos nuotykis tas, kad džinsus prieš vakarėlį ji pakeitė į kokteilinę suknelę... Tačiau vaidindama filmuose britė kuria įsimintinus, labai gyvus personažus, nesvarbu, ar būtų redaktorės pakalikė filme „Ir velnias dėvi Prada“, ar karalienė filme „Viktorija. Jaunoji karalienė“. Naujausią, įkvepiančią E.Blunt rolę juostoje „Tai nutiko Jemene“ žiūrovai šalies kino teatruose galės išvysti jau nuo kovo 9 dienos.

Naujajame garsaus švedų režisieriaus Lasse Hallstromo filme „Tai nutiko Jemene“ 29-erių E.Blunt teko arabų šeichui dirbančios viešųjų ryšių specialistės Harietos Četvud-Talbot vaidmuo. Romantiškoje juostoje moteris drąsina škotų žuvininkystės mokslininką Alfredą, kurį vaidina Ewanas McGregoras, ir įkvepia jį siekti, atrodytų, neįmanomų dalykų. Vyro misija – su Harietos pagalba padėti šeichui užveisti lašišas nederlingame aukštutiniame Jemene.

Kalbos defektas atsiskleidžia prie artimųjų

Daugybėje filmų ir teatro pastatymų vaidinusi E.Blunt neseniai prisipažino, kad nuo vaikystės turėjo kalbos defektą, kuris vis dar pasireiškia jai būnant artimiausių žmonių rate. Nuo 7-erių mikčiojanti aktorė tikino bemaž niekada nesijaudinanti, kai reikia kalbėti prieš kameras ar su nepažįstamais žmonėmis. „Kad ir kaip būtų keista, kalbėdama su man nepažįstamu žmogumi, mikčioju kur kas mažiau. Kai bendrauju su šeimos nariais ar vyru, tai vis išlenda, nors tokia padėtis išties keista“, – Showbizspy.com sakė britė.

„ACME Film“ archyvo nuotr.
„ACME Film“ archyvo nuotr.

Anot aktorės, dabar jos kalba užsikerta retai, tačiau paauglystėje tai buvo rimta kliūtis normaliai bendrauti su bičiuliais. „Būdama maža ir ankstyvoje paauglystėje daug nekalbėjau – tiesiog negalėjau. Galbūt tai geras dalykas, nes visą informaciją sugerdavau tarytum kempinė. Tačiau nepamenu, kad taip būčiau elgusis tyčia, aš tiesiog nenorėjau kalbėti, nes tai mane trikdė ir buvo nemalonu“, – kalbėjo E.Blunt.

Aktorė debiutavo kine 2003-aisiais, būdama 20-ies, britų televizijos dramoje „Boudica“, kuri pasakojo apie keltų genčių karalienę-karvedę, kovojusią prieš romėnus. E.Blunt proveržiu kino pasaulyje vadinamas Tamsinos vaidmuo britų 2004-ųjų filme „Mano meilės vasara“. Ši istorija pasakoja apie apgaulę ir dviejų moterų meilę Anglijos provincijoje.

Naujausią, šviesią juosta, pasakojančią apie žvejybą, tikėjimą ir meilę dykumos platybėse –  „Tai nutiko Jemene“ – Lietuvos kino teatruose pamatyti galite jau nuo kovo 9 dienos.

Siūlome pažiūrėti filmo „Tai nutiko Jemene“ anonsą:

15min.lt

Naujausi straipsniai