Aktorė Drew Barrymore tikina nesiruošianti darytis plastinių operacijų: „Noriu senti grakščiai“

Drew Barrymore / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-11 08:45
43-ejų amerikiečių aktorė Drew Barrymore visai neseniai pasidalijo „prieš“ ir „po“ nuotraukomis, kai per tris mėnesius jai pavyko atsikratyti beveik 12 nereikalingų kilogramų. Tačiau duodama interviu „Glamour“ žurnalui moteris tikino nesanti pakvaišusi dėl savo išvaizdos.

Drew pasakojo neplanuojanti darytis plastinių operacijų, nes nori pasenti oriai.

„Tai privilegija – senti grakščiai, – kalbėjo Drew Barrymore. – Nenoriu darytis plastinių operacijų, nes jaučiu, kad tai itin slidus reikalas. Labai lengva tam įgyti priklausomybę. O aš esu iš tų žmonių, kuriems labai lengva paslysti ir nebevalgyti savęs“.

Drew Barrymore / Vida Press nuotr.
Drew Barrymore / Vida Press nuotr.

Drew vaikystė nebuvo lengva – joje didelę dalį užėmė įvairiausi vakarėliai. Nenuostabu, kad sulaukusi vos 13 metų, mergaitė buvo paguldyta į reabilitacijos ligoninę.

Dabar žvaigždė augina dvi dukras: 6-erių Olive ir 4-erių Frankie. Aktorė tikina nebijanti senti, tačiau savo gyvenimo laiką stengiasi išnaudoti protinga.

„Nemanau, kad mane turėtų jaudinti kažkokie grožio standartai, – kalbėjo Drew Barrymore. – Manau, kad senėjimas yra privilegija. Svarbiausia senti gražiai, su humoru ir meile sau – tai man yra svarbiausia.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai