Aktorė Drew Barrymore: „Noriu savo dukroms parodyti, kad senti – privilegija“

Drew Barrymore / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-08 19:56
Aktorė Drew Barrymore kino industrijoje sukasi jau ne vieną dešimtmetį ir nors daugelis Holivudo aktorių bėgant metams mėgsta save „pasitobulinti“ plastikos chirurgų pagalba – Drew išimtis.

Į tai, kad bėgant metams keičiasi jos kūnas aktorė nežiūri neigiamai. Priešingai, jai senti atrodo – privilegija. 

„Esu pasiryžusi savo dukroms parodyti, kad senti – prabanga. Jeigu mums pasiseks – visi pasensime. Tiesiog norėčiau, kad jos ramiai reaguotų į tai, kaip gali pasikeisti tavo kūnas. Man svarbiausia, kad jos būtų ramios“, – D. Barrymore sakė vienai užsienio leidiniui. 

Drew įsitikinusi, tai, kas yra žmogaus viduje – atsispindi ir išorėje. 

Drew Barrymore su dukterimis / Vida press nuotr.
Drew Barrymore su dukterimis / Vida press nuotr.

„Aš nesu susikoncentravusi vien ties savo vidumi. Nesu išprotėjusi dėl meditacijų, tačiau manau, kad tavo išvaizda nepaslėps vidaus. Nenoriu darytis plastinių operacijų, nes jaučiu, kad tai itin slidus reikalas. Labai lengva tam įgyti priklausomybę. O aš esu iš tų žmonių, kuriems labai lengva paslysti ir nebevalgyti savęs“, – sakė ji.

Drew vaikystė nebuvo lengva – joje didelę dalį užėmė įvairiausi vakarėliai. Nenuostabu, kad sulaukusi vos 13 metų, mergaitė buvo paguldyta į reabilitacijos ligoninę.

Dabar žvaigždė augina dvi dukras: 6-erių Olive ir 4-erių Frankie. Aktorė tikina nebijanti senti, tačiau savo gyvenimo laiką stengiasi išnaudoti protingai. To aktorė moko ir savo atžalas.

„Nemanau, kad mane turėtų jaudinti kažkokie grožio standartai, – kalbėjo Drew Barrymore. – Svarbiausia senti gražiai, su humoru ir meile sau – tai man yra svarbiausia.“

Naujausi straipsniai