Aktorė Drew Barrymore apie nesibaigiančias dietas: „Pagaliau atradau, kas man padeda jaustis gerai“

Drew Barrymore / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-23 13:05
Aktorė Drew Barrymore kino industrijoje sukasi jau ne vieną dešimtmetį ir nors daugelis Holivudo aktorių bėgant metams mėgsta save „pasitobulinti“ plastikos chirurgų pagalba – Drew išimtis. Į tai, kad bėgant metams keičiasi jos kūnas aktorė nežiūri neigiamai. Priešingai, jai senti atrodo – privilegija.

„Esu pasiryžusi savo dukroms parodyti, kad senti – prabanga. Jeigu mums pasiseks – visi pasensime. Tiesiog norėčiau, kad jos ramiai reaguotų į tai, kaip gali pasikeisti tavo kūnas. Man svarbiausia, kad jos būtų ramios“, – D. Barrymore sakė vienam užsienio leidiniui.

Aktorė pasakoja pagaliau atradusi jai veiksmingą būdą, kuris padeda gerai jaustis ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai.

Drew Barrymore su dukterimis / Vida press nuotr.
Drew Barrymore su dukterimis / Vida press nuotr.

„Nuolat save alindavau įvairiausiomis dietomis ir ilgomis valandomis sporto salėje, – pasakojo D. Barrymore. – Kartu su trenere atradusi sau tinkamą sporto rutiną ir sureguliavusi maistą, pagaliau pasijutau laiminga savame kūne.“

Iš pradžių Drew Barrymore visai nekreipė dėmesio į savo pakitusias kūno fomas – kaip ir daugelis mamų, ji rūpinosi savo dukrelių, 6 metų Olive ir 4 metų Frankie, sveikata bei puikia savijauta. Todėl užsiėmusiai mamai neliko laiko sau. Tai Drew Barrymore ne kartą minėjo įvairiuose interviu. Moteriai už dailią figūrą svarbiau buvo tai, kas dėjosi jos namuose. Tačiau dukroms paaugus, Drew nusprendė atsiduoti į trenerės Marnie Alton rankas. Aktorė laikėsi griežto grafiko, kuris jai padėjo atsikratyti našta tapusio svorio.

Drew Barrymore/Instagramo nuotr.
Drew Barrymore/Instagramo nuotr.

Drew Barrymore didžiuodamasi paragino moteris nusispjauti į genetiką ir daugiau dėmesio skirti sunkiam darbui, juk niekada nėra lengva, tačiau pasiryžus – viskas įmanoma.

„Velniop visą tą genetiką. Ir, aišku, ačiū už visą gėrį, kurį gavau iš šeimos. Myliu savo šeimą (Johnai Eitheli Lioneli) ir tai, ką su ja gavau. Tiesiog žinau, jog galiu kontroliuoti tai, kuo aš noriu būti, ir kaip atrodyti. Net jei tai – velniškai sunku.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai