Aktorė Diane Kruger – atsidavusi ir sąmoninga mama

Diane Kruger / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Aktorė Diane Kruger (42) – atsidavusi ir sąmoninga mama. O adrenaliną išlieja važinėdama motociklu su mylimu vyru Atlantoje ar... lenktyniniu automobiliu Paryžiuje.

Pastarasis pasivažinėjimas lenktynių trasoje specialiu saugos automobiliu „BMW i8“ prieš prasidedant „ABB FIA Formula E“ čempionato etapui Prancūzijos sostinėje atrodė išties įspūdingai, aktorę konsultavo lenktynininkas António Félixas da Costa. Žinoma, gražuolė kino žvaigždė gavo profesionalios lenktynininkės kostiumą – išdidžiai jį rodė instagrame. Vienas iš lenktynių tikslų – populiarinti elektrinius automobilius, ir Kruger, palaikanti ekologines iniciatyvas, negalėjo nedalyvauti.

Diane Kruger / „Scanpix“ nuotr.

Pasak aktorės, rūšiuoti šiukšles ar kompostuoti maisto atliekas jai savaime suprantama – juk užaugo Vokietijoje. Ji stengiasi neimti plastikinių maišelių, naudoja gamtai palankius „Tupperware“ indus ir įrankius, o dukrytę, neturinčią nė metų, vysto į daugkartines bambukines sauskelnes.

Mažylė, kurios vardas neskelbiamas, išvydo pasaulį praėjusių metų lapkritį, tačiau pirmąją jos nuotrauką instagrame mama parodė tik gegužės pradžioje. Tai pirmasis Diane kūdikis ir antroji jos partnerio, serialo „Gyvi numirėliai“ žvaigždės Normano Reeduso (50), atžala: jis turi beveik suaugusį sūnų Mingusą Lucieną (19), kurio mama – modelis Helena Christensen (50).

Diane Kruger / „Scanpix“ nuotr.

Nenuostabu, kad sulaukusi motinystės laimės aktorė ryžosi kūrybinei pauzei ir kol kas užsiėmusi tik ankstesnių filmų reklamos kampanijomis (naujausias – Izraelio režisieriaus Yuvalio Adlerio trileris apie šnipus „The Operative“, jo premjera įvyko Berlyno kino festivalyje.) Apie naują darbą nėra kalbos iki rudens. „Dirbau nuo penkiolikos metų, susikūriau karjerą, o dabar pagaliau pajutau, kad atėjo laikas sustoti ir uostyti rožes. Dukrytė keičiasi kiekvieną dieną ir nenoriu praleisti nė akimirkos“, – sako Kruger.

Antra vertus, ji prisipažino, kad motinystė – nelengvas reikalas, kartais negailestingai trūksta miego, ir mintis apie darbą atrodo kaip atostogos. Bet jų dar teks palaukti: rudeniop aktorė svajoja vėl dirbti su senu bičiuliu režisieriumi Fatihu Akinu (bendras jų darbas – trileris „Iš niekur“ – 2018 metais pelnė „Auksinį gaublį“ kaip geriausia ne anglų kalba sukurta juosta). Ir ne šiaip svajoja: pasak interviu vokiečių leidiniui „Gala“, kūrybingasis duetas ketina filmuoti serialą apie Marlene Dietrich.   

Skaitykite daugiau