Aktorė Dalia Brenciūtė atskleidė savo puikios išvaizdos paslaptį: „Rytą pradedu ne nuo kavos puodelio“

Dalia Brenciūtė seriale / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-17 16:25
Daugiau nei 40 metų aktorės profesija besimėgaujanti Dalia Brenciūtė neeikvoja laiko veltui ir džiaugiasi kiekviena diena. Nors, kaip ji teigia pati, yra įpratusi prie aktyvaus gyvenimo ritmo – nuolatinės repeticijos, spektakliai, gastrolės – tačiau savo rytą pradeda ne nuo kavos puodelio, o užsiima labai aktyvia veikla.

„Mano kiekvienas rytas prasideda nuo sporto. Lankau sporto klubą pas trenerį Jeaną Claude‘ą Edorhą. Pas jį prieš keletą metų mane atsivedė mano marti, nors iš pradžių spyriojausi ir galvojau, kaip aš atrodysiu, tačiau atrodau puikiai! Nuostabiai leidžiu laiką ne tik su sūnaus žmona ir anūkais, bet ir sportuodama. Tai man suteikia gerų emocijų ir energijos visai likusiai dienai“, – su šypsena veide pasakoja aktorė D. Brenciūtė.

Dalia Brenciūtė ir Jeanas Claude'as Edorhas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Dalia Brenciūtė ir Jeanas Claude'as Edorhas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Aktorė dabar savo laiką skiria artimiesiems ir laisvalaikiui, o visus darbo pasiūlymus priima tik labai gerai apgalvojusi, ar tai nesugriaus jos kitų planų. Tačiau gavusi netikėtą pasiūlymą vaidinti naujame seriale „Galiu rytoj“, apsidžiaugė ir ilgai nedvejojusi sutiko.

„Per daug laiko skirti darbui nebenoriu, o gavusi skambutį dėl vaidmens situacijų komedijoje „Galiu rytoj“ nudžiugau, kadangi man buvo palankiai suderintas filmavimų grafikas, netrukdė vasaros planams, o tai man iš tiesų svarbu. Dabar atrodo, kad būtų buvę smagu ir daugiau laiko praleisti filmavimo aikštelėje“, – pasakoja serialo aktorė D. Brenciūtė.

Dalia Brenciūtė seriale / Organizatorių nuotr.
Dalia Brenciūtė seriale / Organizatorių nuotr.

Aktorė, seriale įkūnijanti vieno pagrindinio herojaus – Raimundo (akt. A. Murauskas) mamą, teigia, kad su savo personažu ji pati turi vieną esminį panašumą, kurį, anot jos, turi kiekviena savo vaiką mylinti mama.

„Seriale vaidinu ganėtinai įkyrią, besikišančią į sūnaus asmeninį gyvenimą motiną. Mano personažas stengiasi išrinkti sūnui žmoną, kad ne tik jam ji būtų pati geriausia, bet ir man, kaip mamai, labai patiktų. Pati nesu tokia įkyri, tačiau tiek man pačiai, tiek mano personažui yra svarbu, į kokias rankas atiduosi savo sūnelį. Juk svarbu, kad sūnus būtų laimingas.“

D. Brenciūtė neslepia, kad serialas ją sudomino nuo pirmosios serijos. „Serialą pradėjau žiūrėti nuo pat pradžių, jis labai nuotaikingas, lengvas ir teikiantis tik geras emocijas. Visi aktoriai puikūs, o kai prisimeni, kad vaidinant užkulisiuose yra įvykę be galo daug juoką keliančių situacijų, tik dar maloniau žiūrėti ir viską vėl prisiminti“, – teigia D. Brenciūtė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai