Aktorė D. Rudokaitė pristatė gražuolę dukterį: „Mus sieja labai stiprus ryšys“

Daiva Rudokaitė su dukra Akvile laidoje „Virtuvės istorijos“ / Tv3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktorė Daiva Rudokaitė – ne tik talentinga televizijos ir teatro artistė, studijuojanti sveikatos psichologiją, bet ir išties graži moteris. Panašu, kad iš mamos paveldėta išvaizda didžiuotis gali ir aktorės dukra Akvilė, kurią jau šį šeštadienį žinoma aktorė TV3 kulinarinėje pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“ pristatys televizijos žiūrovams.

Paskutinėje šio sezono „Virtuvės istorijų“ laidoje šįkart kulinarinei dvikovai susitiks mama ir dukra. Nors virtuvėje moterims ir teks kovoti dėl pergalės ir geriausios kulinarės titulo, kasdienybėje jos sutaria išties puikiai.

Daivos Rudokaitės dukra Akvilė laidoje „Virtuvės istorijos“ / Tv3 nuotr.

D. Rudokaitės dukra Akvilė mamos pėdomis sekti nebandė – kelis kartus vaidinusi teatre ir televizijoje, mergina vis dėlto persikėlė į Vilnių, kur studijuoja kūrybos ir pramogų industrijas, o laisvalaikiu dirba modeliu.

Aktorė D. Rudokaitė laidos žiūrovams pasakos, kad ji ir dukra puoselėja šiltus tarpusavio santykius. „Mūsų ryšys iš tikrųjų labai stiprus, didelė telepatija. Net dabar, gyvenant atskirai, būna, kad aš apie ją pagalvoju, o ji man paskambina. Arba važiuojame tylėdamos ir vienu metu pradedame kalbėti tuo pačiu klausimu“, – atskleis D. Rudokaitė.

Žinoma moteris tikins, kad likus gyventi dviese su vyru virtuvėje ji sukasi kur kas rečiau, o atsiradus daugiau laiko net nusprendė išmokti naujų dalykų. Populiariame TV3 seriale „Rezidentai“ vyriausiosios gydytojos vaidmenį atlikusi aktorė, pasirodo, su medicina susijusi ir realiame gyvenime – studijuoja sveikatos psichologiją.

Ankstų šeštadienio rytą laidos „Virtuvės istorijos“ virtuvėje užvirs tikrai azartiška kova – Daiva, padedama „Kamado BONO“ grilių šefo Vadimo Amosovo gamins saldžiųjų pipirų pirštelius, o Akvilė su šefe Ilona Juciūte-Čibirkiene ruoš kalakutienos šašlyką su karštomis armėniškomis daržovėmis. Kaip visada, švieži ir kokybiški produktai patiekalų gamybai atkeliaus tiesiai iš Centrinio Kauno turgaus, kur laidos šefė Ilona visada susirenka gėrybes kulinarinėms kovoms.

Daiva Rudokaitė / Tv3 nuotr.

Bene sunkiausia užduotis teks D. Rudokaitės vyrui, verslininkui ir tikram gurmanui Vytautui Blaževičiui, kuris turės nuspręsti, kieno patiekalas – žmonos ar Akvilės – jam patiko labiau ir išrinkti laidos nugalėtoją.

Kaip savo santykius puoselėja dvi žavios moterys – D. Rudokaitė ir jos dukra Akvilė? Kas jų šeimoje – geriausias kulinaras? Kaip, turėdamas žinomą žmoną, jaučiasi aktorės vyras Vytautas? Visi atsakymai jau rytoj 10 val. laidoje „Virtuvės istorijos“.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 10 val. per TV3!

Skaitykite daugiau