Aktorė Beata Tiškevič per vasarą savo gyvenimą sudėjo į knygos puslapius

Beata Tiškėvič / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-25 17:52
Aktorė ir daugelio socialinių projektų iniciatorė Beata Tiškevič parašė knygą „Vyvenimas“, kuri jau visai netrukus turėtų išvysti dienos šviesą ir palikti kūrybinėmis dirbtuvėmis virtusį Beatos kambarį.

„Tai neatrodė taip, kaip aš įsivaizdavau, ir buvo emociškai gerokai sunkesnis dalykas, nei galėjau nujausti“, – apie kūrybinį procesą prabilo Beata.

Moteris šiuo metu ieško leidyklos, kuri sutiktų bendradarbiauti. Norisi kuo greičiau savo kūrinį pristatyti skaitytojui.

„Knygoje parašiau apie savo gyvenimą, atradimus, praradimus, pokštus, keistenybes. Man dažnai žmonės sakydavo: „Kaip tau pasisekė!" arba „Labai norėčiau būti tavo vietoje“, tad, po šios knygos man labai įdomu, ar jie sakys tą patį“, – intriguoja B. Tiškevič.

Aktorė atvirauja prie kūrybinį procesą ir socialinėje paskyroje rašo: „Sėdėjau taip diena iš dienos, nes pagaliau nusprendžiau išpildyti seną svajonę ir troškimą – parašyti knygą. Tai neatrodė taip, kaip aš įsivaizdavau, ir buvo emociškai gerokai sunkesnis dalykas, nei galėjau nujausti.“

Per šaltą, šlapią vasarą B. Tiškevič mintys sugulė į knygos puslapius. Kas suteikė jai stiprybės? Meilė, artimų žmonių pasitikėjimas ir padrasinimas.

Beata labiausiai dėkoja savo mylimam vyrui Sauliui, kuris, kaip teigia ji pati, už rankovės nutįsdavo prie kompiuterio, gamino valgyti, rūpinosi tais kartais, kai pati negalėjo to daryti ir buvo šios knygos gerbėjas nuo pirmų puslapių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai