Aktorė Aušra Štukytė: „Pagaliau turiu partnerį, kuris už mane yra aukštesnis net tada, kai aš su aukštakulniais“

Aušra Štukytė ir Nerijus Gadliauskas / Fotogenijai nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kovo 13-ąją televizijos ekranus pasieks naujas nuotaikingas serialas „Šviesoforas“, kurio akiratyje atsidurs trys draugai ir jų gyvenimo peripetijos. Vieno iš jų, kurį įkūnija garsus aktorius Nerijus Gadliauskas, mylimąją suvaidino teatro, televizijos ir kino aktorė Aušra Štukytė. Ištekėti trokštančios stiuardesės Irmos vaidmenį atlikusios aktorės teigimu, vyrų ir moterų įpročiai dažnai skiriasi.

Naujasis TV serialas „Šviesoforas“ pasakos apie tikrą ir tvirtą vyrų draugystę. Trys draugai ir jų asmeniniai romantiški santykiai simbolizuoja šviesoforo spalvas. Vienas iš jų – vedęs, kitas turi mylimąją, kurios vis nesiryžta vesti, o trečias – viengungis.

A. Štukytė šį kartą atlieka aktoriaus Nerijaus Gadliausko kuriamo personažo mylimosios Irmos vaidmenį. Moteris pasakojo, kad jos herojės tikslas – ištekėti. „Mano personažei Irmai yra labai svarbu, koks yra statusas, kur link krypsta jų santykiai, kaip viskas rutuliosis ir kaip greitai. Išlaikykime intrigą, bet tikrai visko gali būti“, – šypsodamasi apie serialo scenarijaus vingius pasakojo A. Štukytė.

Kalbėdama apie filmavimosi darbus, aktorė tikino, kad su dideliais iššūkiais susidurti neteko: „Tai nėra toks serialas, kuriame gali kilti kažkokie sudėtingi iššūkiai. Čia yra situacijos, kurios pasakoja apie vyrą ir moterį, apie santykius. Mūsų su Nerijumi Gadliausku pora tik serialo pradžioje pradeda kartu gyventi, dar nėra susituokę – jiems tai tikras išbandymas.“

„Pagaliau turiu partnerį, kuris už mane yra aukštesnis net tada, kai aš su aukštakulniais. Nesakau, kad kiti buvo per žemi, bet Nerijus yra aukštas“, – juokdamasi pridūrė aktorė.

Serialo „Šviesoforas“ pagrindiniai herojai vyrai visus gyvenimo klausimus aptaria susitikę sporto klube, tačiau, A. Štukytės teigimu, tikrame gyvenime būna kiek kitaip – vyrai dažniausiai renkasi žiūrėti sporto varžybų, o moterys, kaip ir ji pati su savo draugėmis, susiburia jaukiems pasisėdėjimams.

„Nežinau ar tai, kad vyrai susitinka sporto klubuose yra visiškai tiesa, nes mano akimis, jie dažniau susitinka žaisti ar žiūrėti futbolą, krepšinį, išeina mieste išgerti alaus. O merginos dažniausiai daro savo pasisėdėjimus namuose, pasidaro skaniai pavalgyti, kiekviena atneša savo skaniausiai gaminamą patiekalą. Dažniausiai tai būna juoko, apsivalgymo, kartais ir ašarų vakarėliai. Bent mano ir draugių vakarai būna tokie“, – pasakojo A. Štukytė.

Visai neseniai naujojo serialo aktoriai įsiamžino nuotaikingoje fotosesijoje. „Fotogenijų“ dueto Simonos Bekupės ir Naglio Bieranco darytose nuotraukose atsispindi tikrieji personažų charakteriai, su kuriais jau nuo kovo 13 dienos galės susipažinti ir TV3 žiūrovai.

Pagrindinius serialo „Šviesoforas“ herojus įkūnys gerai visiems pažįstami aktoriai – Nerijus Gadliauskas, Povilas Laurinkus ir Rokas Petrauskas, kuriems kompaniją palaikys žavios aktorės – Aušra Štukytė ir Dalia Morozovaitė.

Skaitykite daugiau