Aktorė Aušra Štukytė: „Juokas ir mažam, ir dideliam – tikras vitamino C fabrikas“

Aušra Štukytė / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-19 00:11
Sekmadienį BTV televizija transliavo „Raudonosios nosies dienos“ socialinę akciją. Šioje šventėje pasirodė ir aktorė Aušra Štukytė, renginio metu dalyvavusi keliuose nuotaikinguose pasirodymuose. Aktorė įsitikinusi, kad gera nuotaika ir juokas gali padėti pasveikti.

Laidos metu buvo renkamos lėšos savanoriams, kurie persirengę klounais ligoninėse linksmina sergančius vaikus.

„Prie šios akcijos prisidėjau dėl to, kad tai yra labai graži idėja. Šiek tiek bendrai apie šią iniciatyvą žinojau – tai yra populiaru daugelyje šalių, tačiau kad ši iniciatyva vyksta Lietuvoje, sužinojau pakviesta į šią šventę“, – kalbėjo A.Štukytė.

Aktorė prisiminė, kad kartą pati būdama maža kurį laiką gulėjo ligoninėje. Ten, pasak A.Štukytės, labai trūko klouno.

„Ligoninėje vaikui labai įdomu. Man ten patiko – radau daug naujų draugų, nereikėjo eiti į mokyklą...Aš pamenu, kad mums būdavo leidžiama žiūrėti animacinius filmukus kelias valandas per dieną. Jie dažniausiai būdavo juokingi – vaikai juokdavosi susiėmę už pilvų nesvarbu, ar daugiau, ar mažiau sergantys būdavo. Juokas ir mažam, ir dideliam yra tikras vitamino C fabrikas. Klounas ligoninėje tikrai būtų dar labiau praskaidrinęs dieną. Juokas gali padėti lengviau išgyti“, – įsitikinusi A.Štukytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai