Aktorė Aurelija Tamulytė: „Malonu, kai mane lygina su legendine prancūzų aktore C. Deneuve“

Aurelija Tamulytė nusifilmavo muzikiniame vaizdo klipe / L. Tamošiūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žinoma aktorė Aurelija Tamulytė, vadinama viena gražiausių ir stilingiausių Lietuvos moterų, ką tik nusifilmavo naujame muzikiniame vaizdo klipe. „Man tai buvo tarsi sugrįžimas į jaunystęs, nes būtent nuo muzikinių laidų ir pradėjau savo, kaip aktorės ir laidų vedėjos, karjerą“, – sako aktorė.

Žinoma moteris neslepia, kad šiuo metu išgyvena liūdną, sentimentalų periodą. Vieša paslaptis: aktorė A. Tamulytė skiriasi su vyru, fotografu Raimundu Švilpa. „Net ir nekalbant apie šį mano gyvenimo periodą, apskritai esu dramatiško braižo aktorė. Greičiausiai dėlto kūrybinė komanda ir pakvietė mane filmuotis šiame vaizdo klipe“, – sakė Aurelija, ką tik Klaipėdoje nusifilmavusi atlikėjo ir verslininko Juozo Tubino naujausiame dainos „Kas buvo tas buvo“ vaizdo klipe.

Aurelija Tamulytė nusifilmavo muzikiniame vaizdo klipe / L. Tamošiūno nuotr.

Filmavimo darbai vyko uostamiesčio viešbutyje „Bohema“. Aktorė neslepia, kad visa filmavimo komanda kūrybingai tarėsi dėl klipo siužeto, draugiškai visi dėliojo etiudus. „Taip, tai vaizdo klipas apie pasibaigusią didelę meilę“, – su liūdesio gaida sakė A. Tamulytė.

Aurelija Tamulytė nusifilmavo muzikiniame vaizdo klipe / L. Tamošiūno nuotr.

J. Tubinas – naujas veidas Lietuvos muzikos pasaulyje. Žinomas klaipėdietis drauge su profesionalių muzikantų komanda radijo stoties klausytojams prieš kelis mėnesius pristatė dainą „Kas buvo tas buvo“. „Tai daina apie jausmus, apie išsiskyrimą. Apie viltį galbūt ir vėl susitikti“, – sako dainos autorius J. Tubinas, žinomas meno mecenatas, mentorius ir novatoriškų verslo idėjų sumanytojas. Dainos autorius ir atlikėjas neslepia, aktorę A.Tamulytę vadinantis savo mūza.

„Man labai malonu girdėti šiuos žodžius iš žinomo ir talentingo vyro, meno žinovo“, – šypsodamasi sako Aurelija. Nors šiuo metu ji turinti daugybę rūpesčių, bet vis dėlto sutiko filmuotis šio atlikėjo vaizdo klipe. „Man tai buvo tarsi sugrįžimas į jaunystęs, nes būtent nuo muzikinių laidų ir pradėjau savo, kaip aktorės ir laidų vedėjos, karjerą“, – sako aktorė. Prieš daugelį metų ji vedė muzikinę laidą „Studija MT“. A. Tamulytė taip pat filmavosi grupės „Rebellheart“, dainininkų Romo Dambrausko, Romo Bubnelio dainų vaizdo klipuose.

Aurelija Tamulytė nusifilmavo muzikiniame vaizdo klipe / L. Tamošiūno nuotr.

Visai neseniai aktorė savo feisbuko paskyroje pasidalijo šio vaizdo klipo filmavimo fotosesijos akimirkomis. Įdomu, kaip ji sureagavo į rašytojos ir žurnalistės Laimos Lavaste komentarą, jog „Aurelija – tarsi lietuviškoji Catherine Deneuve“. „Ooo... Man tai buvo labai malonu skaityti. Šia legendinę prancūzų aktorę mūsų šeima labai mėgsta“, – neslėpė džiugesio A. Tamulytė ir prisiminė, jog jos mamą, žinomą operos dainininkę Danutę Dirginčiūtę, gerbėjai taipogi labai dažnai lygindavę su C. Deneuve.

Skaitykite daugiau