Aktorė Amanda Seyfried sulaukė šeimos pagausėjimo

Amanda Seyfried ir Thomas Sadoski / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-29 09:51
Aktorė Amanda Seyfried (34) gyvena džiugiomis akimirkomis – su sutuoktiniu Thomu Sadoski (44) susilaukė antrosios atžalos.

Antrąjį nėštumą aktorei pavyko išlaikyti visiškoje paslaptyje. Apie pagausėjusią šeimą Amanda ir Thomas paskelbė per labdaros organizacijų, su kuriomis jie bendradarbiauja socialinių tinklų paskyras. Instagrame A.Seyfried ir T.Sadoski pasidalijo pirmąja naujagimio nuotrauka ir atskleidė jo lytį – porai gimė sūnus.

 
Amanda Seyfried ir Thomas Sadoski jau augina trejų metų dukrą Niną, kurią aktorė kruopščiai slepia nuo socialinių tinklų ir viešumoje su ja rodosi retai.
 
„Internete nesidaliju jos atvaizdu. Kai užaugs, galbūt, vėliau ji pati norės tai daryti, tačiau kol kas jos viešinti negaliu“, – birželį kalbėdama su Entertainment Tonight prisipažino ji.
 
Amanda Seyfried su vyru Thomu Sadoski / Vida Press nuotr.
Amanda Seyfried su vyru Thomu Sadoski / Vida Press nuotr.
Žinoma aktorė su mylimuoju susipažino dar 2015 metais, o susituokė praėjus dvejiems metams po pažinties. 

Apie poros vestuves pasaulis sužinojo, kai laimingas Thomas Sadoski pokalbių šou „The Late Late Show“ parodė auksinį žiedą: „Tai buvo nuostabu. Viskas taip, kaip ir pridera. Buvome tik mes dviese. Kalbėjomės. Vėliau pavakarieniavome. Ji – moteris, kuria žaviuosi, gerbiu ir myliu labiau už viską pasaulyje“, –  kalbėjo žinomas vyras.

Naujausi straipsniai