Aktorė Amanda Bynes priverstinai uždaryta psichiatrinėje klinikoje

Amanda Bynes / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-11 19:22
Holivudo aktorė Amanda Bynes buvo priverstinai uždaryta vienoje psichiatrijos klinikoje, kai penktadienį atvyko į Los Andželą po dramatiškos savaitės Niujorke.

28 metų neramaus būdo žvaigždutė, kuri jau buvo trumpam hospitalizuota praėjusiais metais po virtinės konfliktų su teisėsauga ir nestabilaus elgesio, atskrido į Kaliforniją penktadienio popietę, praėjus kelioms valandoms po to, kai apkaltino savo tėvą lytiškai ją išnaudojus, kai ji dar buvo vaikas. Vėliau atsiėmė tuos rimtus kaltinimus, paskelbtus socialiniame tinkle „Twitter“, sakydama, jog taip pasielgė dėl „mikrolusto savo smegenyse“.

Vaizdo įraše, paskelbtame pramogų pasaulio naujienų portale TMZ.com, girdima, kaip Los Andželo oro uoste žurnalistų apsupta aktorė sako: „Mano tėvai – sukr*šti bepročiai, štai taip. Iš tikrųjų jaučiuosi tarsi būčiau našlaitė.“

Paklausta apie jos tėtį, A.Bynes, skubėdama pasišalinti iš oro uosto, pareiškė: „Mano tėvą reikėtų pasodinti į kalėjimą labai ilgam.“

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Vienas jos artimųjų sakė laikraščiui „New York Daily News“, kad aktorė iš oro uosto buvo nuvežta į viešbutį „The London Hotel“ Vakarų Holivude, kur ji susitiko su savo tėvų advokatu ir gydytojais, įtikinusiais ją vykti į psichiatrinę ligoninę Pasadinos mieste.

Anksčiau tą dieną A.Bynes motina Lynn, taip pat aktorės brolis ir sesuo sakė, kad kaltinimai dėl seksualinio išnaudojimo tėvui Rickui yra neteisingi.

„Esame neapsakomai sutrikdyti, kad Amanda paskelbė tokių prasimanymų, mėgindama išvengti jai labai reikalingos pagalbos arba gydymo. Absoliučiai ir besąlygiškai mylime bei palaikome savo nuostabius tėvus“, – brolis ir sesuo rašo bendrame pranešime.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Savo žinutėse A.Bynes tvirtino paprašiusi savo advokato, kad jis išrūpintų teismo sprendimą, draudžiantį jos tėvui susitikti su dukra.

A.Bynes pastaroji savaitė Niujorke buvo labai audringa. Kaip pranešama, ji mėgino pavogti kepurę iš parduotuvės parduotuvės „Barneys“, buvo nufilmuota keistai besielgianti vienoje drabužių parduotuvėje ir esą užpuolė vieną gerbėją, mėginusį ją nufotografuoti. Anksčiau penktadienį ji taip pat prarado savitvardą LaGuardios oro uoste Niujorke, kur mėgino nusipirkti lėktuvo bilietą.

Kaip pranešama, atvykusi į Los Andželą A.Bynes davė išskirtinį interviu paskalų tinklaraštininkui Perezui Hiltonui ir atskleidė, kad ją atskristi į Kaliforniją paskatino buvęs popmuzikos žvaigždės Britney Spears vadybininkas Samas Lutfi.

„Praėjusį kartą, kai pasitikėjau Lutfi, jis įkišo mane į prižiūrimąją globą, kuri baigėsi rugpjūtį“, – sakė ji, turėdama omenyje teismo paskirtą asmens teisių suvaržymą dėl fizinės ar psichinės būklės.

„Aš nekvaila. Jūs visi klausotės mano smegenų... Galiu susitvarkyti su Samu – jis mane parskraidino į Los Andželą, ir aš susitiksiu su keliais kuoktelėjusiais teisininkais“, – pridūrė A.Bynes.

Po virtinės ankstesnių susidūrimų su teisėsauga, A.Bynes motina ir tėvas buvo paskirti savo dukros prižiūrėtojais, o ji apsigyveno jų namuose, kai buvo paleista iš klinikos ir sutiko šešis mėnesius dukart per savaitę lankytis pas psichologą.

Jos prižiūrimoji globa baigėsi birželį. Aktorės tėvai prieš penktadienio įvykius sakė nenumanantys, kur yra jų dukra.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai