Aktorė Aistė Diržiūtė išsiskyrė su režisieriumi Sauliumi Baradinsku

Aistė Diržiūtė ir Saulius Baradinskas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-24 18:44
Aktorė Aistė Diržiūtė išsiskyrė su režisieriumi, projekto „Vilnius Temperature“ kūrėju Sauliumi Baradinsku. Apie pokyčius asmeniniame gyvenime prisipažino pati Aistė. Pora į skirtingas puses pasuko dar birželį.

Apie skyrybas Aistė draugams ir gerbėjams parašė ketvirtadienį feisbuke.

„Niekada nebuvau už tai, jog tavo santykiai su vienu ar kitu žmogumi taptų viešai aptariamu objektu, todėl ir šio posto reikalingumą pripažinau tik pajutusi, jog visuomenei tai rūpi, o tas perdėtas rūpestis trukdo laisvai augti kitiems jausmams.

Atsimojavę (negaliu sakyti „išsiskyrę“) žmonės gali likti draugais, nelengvai, su abiejų pagarba, bet gali, ir mes esame to įrodymas.

Viešai pripažinę savo meilę turėjom viešai leisti žmonėms suprasti apie jos išblėsimą ir atsimojavimus, įvykusius dar birželio mėnesį.

Iš „svajonių“ poros tapom svajonių komanda. Iš „svajonių“ meilės tapom svajonių bičiulyste. Taip, bičiulyste. Atsimojavę (negaliu sakyti „išsiskyrę“) žmonės gali likti draugais, nelengvai, su abiejų pagarba ir supratimu, bet gali, ir mes esame to įrodymas.

Ačiū tau, Sauliau, už tą meilę, už svajones, bet dar labiau ačiū už tai, kad dabar turiu tikrą draugą! Ačiū skaičiusiems už supratimą, o dabar visi eikim mylėti ir džiaugtis pasauliu!“

Kad Aistė ir Saulius yra pora, Žmonės.lt pranešė 2015-ųjų pavasarį.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama