Aktorė Agnija Ditkovskytė pakrikštijo savo sūnų

Aleksejus Čadovas ir Agnija Ditkovskytė / Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-20 13:32
Lietuvių kilmės aktorė Agnija Ditkovskytė-Čadova (26) ir jos vyras Aleksejus Čadovas (32) pakrikštijo savo pirmagimį Fiodorą.

Sūnų pora pakrikštyti nusprendė iškart, kai tik jam sukako vienas mėnuo. Šventei abu tėvai puošėsi baltai: Agnija pasirinko įdomaus kirpimo vasarišką suknelę, o Aleksejus – klasikinį įvaizdį.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad birželio pradžioje pirmagimio susilaukusi Agnija džiugią naujieną pati pranešė socialiniame tinkle „Mes dabar trise. Berniukas. 3800 g, 52 cm“, – po sėkmingo gimdymo džiugiomis naujienomis pasidalijo ji, įkėlusi kūdikio rankutės nuotrauką.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pirmagimiui pora jau netrukus išrinko ir vardą – pavadino jį Fiodoru. „Sūnų taip pavadinome ne kieno nors garbei. Šventą vardą rinkome pagal stačiatikių kalendorių“, – tuomet sakė Agnija.

Žmonės.lt primena, kad laiminga šeima balandį, kuomet Agnijai jau buvo septintas nėštumo mėnuo, buvo nemaloniai nustebinta: Rusijos žiniasklaidą apskriejo žinia, kad A.Ditkovskytė neteko savo kūdikio.

Pirmiausia Agnijos motina, aktorė Tatjana Liutajeva puolė neigti baisių gandų ir patikino, kad tokia tragedija dukros šeimoje – išgalvota. Po kurio laiko savo gerbėjus nuramino ir pati A.Ditkovskytė-Čadova.

Laiminga moteris ne kartą gerbėjams pasakojo, kokia yra laiminga susilaukusi vaikelio, kaip jį myli ir kad dėl jo ramia sąžine atsisako pasiūlymų vaidinti, mat nori visu šimtu procentų atsiduoti jo auginimui.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.


 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai