Aktorė Agnė Grudytė grįžta į televiziją

Agnė Grudytė / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-22 12:12
Į TV3 eterį jau kitą savaitę sugrįžta žiūrovų laukiamas serialo „Tobula kopija“ tęsinys. Žiūrovus stebins netikėti siužeto vingiai, atsinaujinusi aktorių komanda. Kūrėjai išduoda, kad televizijos žiūrovai nuo rugsėjo 30 dienos matys ir prie „Tobulos kopijos“ komandos prisijungusią gražuolę aktorę Agnę Grudytę. Jai seriale patikėtas ypatingai svarbus vaidmuo.

Naujos serijos žiūrovus priblokš neįtikėtinu istorijos tęsiniu. Nuo dramatiško pasakojimo pirmojo sezono įvykių bus praėję trys mėnesiai. Andrius – nutraukęs santuoką su Džaneta ir įteisinęs santykius su Brigita. Kad pamirštų visas buvusias negandas – šeima persikėlė į Kauną. Joana sėkmingai baigė mokyklą. Atrodo, kad gyvenimas stojo į ramias vėžes.

Tačiau Džaneta nepamiršo savo nuoskaudų: ji sieks bet kokiu būdu atgauti prarastą padėtį ir normalų gyvenimą. Šį kartą ji sumanys siaubingą planą...

Į TV3 serialo komandą įsiliejusi Agnė Grudytė, žinoma iš televizijos serialų „Naisių vasara“, „Vyno kelias“ bei kitų, apie savo vaidmenį kalba paslaptingai ir daug detalių neišduoda. Aišku tik viena – jos vaidmuo didelis ir svarbus, tačiau koks – žiūrovai sužinos jau kitą savaitę.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Daug laiko praleidusi filmavimuose užsienyje, A.Grudytė sako pasiilgusi lietuviškos filmavimo aikštelės, o ypatingai – lietuviško teksto. „Vaidmuo seriale „Tobula kopija“ – įdomus. Žinoma, lengviau būtų vaidinti nuo pat pradžių – tuomet išgyveni visą pirmą sezoną ir į antrą įsivažiuoji visai lengvai. Šiuo atveju man reikėjo prisijaukinti vaidmenį. Tačiau iššūkiai – neatsiejama aktoriaus darbo dalis“, – apie naują vaidmenį pasakoja A.Grudytė. 

Aktorė džiaugiasi, kad darbas „Tobulos kopijos“ filmavimo aikštelėje – itin profesionalus. „Kūrybinė komanda yra puiki. Žinoma, būna visokių dienų, tačiau tuomet visi stengiasi kylančias problemas spręsti greitai, be streso ir didelių emocijų, – pasakoja Agnė. – Labai svarbu, kad kartu dirbanti komanda būtų žingeidi, norėtų tobulėti ir kartu dirbtų dėl gero rezultato“. 

Atsinaujinęs ir intriguojantis televizijos serialas „Tobula kopija“ – jau nuo rugsėjo 30 d. pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai