Aktorė Agnė Grudytė dalijasi šeimos mitybos įpročiais: ką jos valgo gimtadienio proga?

Agnė Grudytė / Sauliaus Jermolajevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-30 10:36
„Gimtadienio proga visada valgome tortą ir keptas sraiges“ – su šypsena šeimos mitybos įpročiais dalijasi aktorė Agnė Grudytė ir jos devynmetė dukrelė. Ieva – pirmoji naujos laidos rubrikos „Gaminame su vaikais“ herojė, savo gebėjimais nustebinusi ne tik mamą, bet ir laidos vedėją.

„Kadangi aš virtuvėje nesu dažna viešnia, iš vaiko sužinoti kaip greitai ir paprastai galima pasigaminti skanų desertą, man buvo tikras atradimas“, – juokiasi antro vaikelio besilaukianti laidos vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė. Ką gamino aktorės Agnės Grudytės dukrelė Ieva ir kaip jai pavyko, sužinosite jau šį sekmadienį laidoje „Mamyčių klubas“. Įvairaus amžiaus vaikų nuotykius virtuvėje nuo šiol matysite kiekvienoje „Mamyčių klubo“ laidoje.

Po trumpų atostogų į ekranus grįžusioje laidoje sužinosite kaip ir kuo dabar gyvena jau devynių mėnesių laidos super mažylis Motiejus. Jo mama Goda Jokubaitienė prasitars, kokia bus pirmoji super mažylio kelionė į užsienį. Jau šio sekmadienio laidoje skubėsime gaminti pirmojo Motiejaus paso. Informacija bus naudinga visiems pirmąjį vaiko dokumentą planuojantiems gaminti tėveliams.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žiūrėdami laidą „Mamyčių klubas“ sužinosite, kokiais džiaugsmais ir rūpesčiais gyvena ir kitos žinomos Lietuvos mamos bei jų atžalos. Akušerė Ieva Girdvainienė padės ir patars kaip išgyventi pirmuosius naujagimio mėnesius, kokie iššūkiai laukia jaunųjų tėvelių. Laidoje patyrę specialistai negailės patarimų kaip auginti, kaip prižiūrėti kūdikį, kaip gimdyti lengvai ir su šypsena, kaip gyventi po gimdymo ir kaip augti kartu su vaiku.

„Kadangi pati išgyvenu gražų antrosios atžalos laukimą, pažadu, kad „Mamyčių klube“ daug naudingos informacijos ras ne tik jaunos mamos ir tėčiai, bet ir gražiausią virsmą išgyvenančios nėštukės. Vaikų nuotykiai virtuvėje, tikimės, sudomins ir mažuosius mūsų žiūrovus“, – pasakoja laidos vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Laida mamoms, tėčiams, vaikučiams, močiutėms, seneliams, dėdėms, tetoms, auklėms ir visiems šeimų draugams „Mamyčių klubas“ – kiekvieną sekmadienio rytą 8.30 val. nuo vasario 4 dienos.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai