Aktorė Agnė Ditkovskytė su buvusiu vyru Aleksejumi Čadovu šventines atostogas leidžia kartu

Agnė Ditkovskytė ir Aleksejus Čadovas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-29 15:40
Vilniuje gimusios ir šiuo metu Maskvoje gyvenančios bei dirbančios aktorės Agnės Ditkovskytės (29) oficialios skyrybos su vyru aktoriumi Aleksejumi Čadovu (35) įvyko 2017 m. liepos 9 d. Nors iš tiesų jiedu išsiskyrė 2015-aisiais.

Po skyrybų abi pusės nekomentavo fakto. Kaip ir iki tol iškilusių žinių apie tai, kad Agnė pavasarį pagimdė antrą vaiką nuo kito vyro, kad Aleksejus užmezgė romaną su kita moterimi.

Tačiau buvę sutuoktiniai palaiko ryšius dėl judviejų sūnaus Fiodoro, net labai artimus. Šiuo metu Agnė ir Aleksejus su sūnumi atostogauja Šri Lankoje. Atostogos kartu – jau išsiskyrusios poros tradicija.

Jiedu savo socialinėse paskyrose dalijasi jaukia šeimynine nuotaika dvelkiančiomis nuotraukomis. Tiesa, jose su mažuoju Fiodoru – arba vienas, arba kitas, bet ne visi kartu. Panašu, kad laimei tai netrukdo.

❤️

A post shared by Алексей Чадов (@alexeychadov) on

Žmonės.lt primena apie ankstesnes bendras garsios poros atostogų akimirkas.

????

A post shared by Алексей Чадов (@alexeychadov) on

#АгнияДитковските

A post shared by АГНИЯ ДИТКОВСКИТЕ (@agneditkovskite) on

#ОТПУСКаем

A post shared by Алексей Чадов (@alexeychadov) on

„Hello!“ nuotr.
„Hello!“ nuotr.

Agnė ne kartą pabrėžė, kad jai labai svarbu, jog Aleksejus sūnui išliktų rūpestingu ir mylinčiu tėvu. Žvaigždė ne kartą tikino, kad yra pasirengusi gražiai bendrauti su buvusiu vyru jau vien norėdama išvengti neigiamų padarinių sūnaus psichikai.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.


Agnė Ditkovskytė gimė Vilniuje dviejų menininkų – Tatjanos Liutajevos ir Olego Ditkovskio šeimoje. Tėvams išsiskyrus, Agnė kartu su mama išvyko į Rusiją, pradėjo aktorės karjerą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai