Aktorė Agnė Ditkovskytė su buvusiu vyru Aleksejumi Čadovu leidžia atostogas kartu

Agnė Ditkovskytė ir Aleksejus Čadovas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-18 19:39
Vilniuje gimusios ir šiuo metu Maskvoje gyvenančios bei dirbančios aktorės Agnės Ditkovskytės (29) oficialios skyrybos su vyru aktoriumi Aleksejumi Čadovu (35) įvyko liepos 9 d. Nors iš tiesų jiedu išsiskyrė 2015-aisiais.

Po skyrybų abi pusės nekomentuoja fakto. Kaip ir iki tol iškilusių žinių apie tai, kad Agnė pavasarį pagimdė antrą vaiką nuo kito vyro, kad Aleksejus užmezgė romaną su kita moterimi.

Nauja gandų banga – apie tai, kad galbūt žinomi aktoriai vėl susiėjo. Priežastis tam – kartu leidžiamos atostogos. Gerbėjai taip sprendžia iš socialinių abiejų aktorių paskyrų, nes jie vienu metu įsidėjo nuotraukas iš neįvardinto kurorto.

????

A post shared by Алексей Чадов (@alexeychadov) on

#АгнияДитковските

A post shared by АГНИЯ ДИТКОВСКИТЕ (@agneditkovskite) on

#ОТПУСКаем

A post shared by Алексей Чадов (@alexeychadov) on

Nuotraukose jiedu ne kartu – kelia arba savo nuotraukas, arba tas, kuriose jie užfiksuoti su judviejų trejų metų sūnumi Fiodoru. Tačiau to pakanka, kad garsių žmonių sekėjams įsižiebtų viltis, jog Agnė su Aleksejumi galėtų susieiti.

„Hello!“ nuotr.
„Hello!“ nuotr.

Nepaisant realių ir oficialių skyrybų, Agnė ir Aleksejus pastaruoju metu palaikė draugiškus ryšius dėl sūnaus. Aktoriai dažnai susitinka, gegužį kartu šventė sūnaus gimtadienį.

Agnė ne kartą pabrėžė, kad jai labai svarbu, jog Aleksejus sūnui išliktų rūpestingu ir mylinčiu tėvu. Žvaigždė ne kartą tikino, kad yra pasirengusi gražiai bendrauti su buvusiu vyru jau vien norėdama išvengti neigiamų padarinių sūnaus psichikai.

Instagram nuotr.
Instagram nuotr.


Agnė Ditkovskytė gimė Vilniuje dviejų menininkų – Tatjanos Liutajevos ir Olego Ditkovskio šeimoje. Tėvams išsiskyrus, Agnė kartu su mama išvyko į Rusiją, pradėjo aktorės karjerą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai