Aksomas – ne tik kalėdiniams vakarėliams

Aksominiai deriniai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-07 08:36
„Merginai tereikia paprasčiausių deimantų ir paprasčiausio aksomo“, – visai nepaprastai kadaise deklaravo aktorė Eva Gabor. Aksomas ir deimantai (jų paprastumas telieka subjektyvus reikalas) yra puiku, ypač turint omeny artėjantį švenčių sezoną.

Aksomas yra reguliarus svečias rudens ir žiemos tendencijose. Prabangus, minkštas, šį sezoną – ne tik įprastų tamsių spalvų ir prislopintų atspalvių. Skaisčiai raudonas aksomo kostiumas, garstyčių suknelė, dulkėtos rausvos spalvos sijonas ar švarkas – idealūs pasirinkimai kalėdiniam vakarėliui. Tačiau turint omeny šiuolaikinės mados funkcionalumą, tiksliau – nesezoniškumą, t. y. kai drabužiai nebeskirstomi pagal sezoną ir progas, reiškia, kad aksomas tiks bet kada – prieš ir po švenčių.

Iš gatvės pamaivų galime nusižiūrėti, kaip kūrybingai derinti aksominius drabužius ir aksesuarus, kad šie nedulkėtų spintoje nesulaukdami antros progos.

Švarkas

Galvokite apie jį kaip apie naująjį basic, kuris su džinsais, trikotažiniais marškinėliais ar marškiniais tiks kasdienai, o su atlasine palaidine ir kostiuminėmis kelnėmis ar šilkine suknele – vakarui.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Aksominės kelnės

Jei tai kostiumo dalis, tai visai idealu – kaip derinti švarką jau žinote. Puošnios aksominės kelnės kasdieną derės su sunkiasvoriais megztiniais, kardiganais ir pilotinėmis striukėmis, o vakarui – palaidinės atvirais pečiais ir permatomi šilkai su spindinčiomis muko šlepetėmis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Suknelės

Ypač jei jos – neįprastų aksomo spalvų: geltonos, garstyčių, vaiskios žalios, ryškiai mėlynos. Laisvai plevėsuojančios spalvoto aksomo suknelės – neginčijamai bohemiškos ir lengvai tampa kasdieniškomis su kareiviško stiliaus aulinukais ir įprastais aksesuarais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Aksominiai chalatai

Sudėkime karščiausią metų drabužį – chalatą, ir populiariausią žiemos audinį – aksomą, ir gausime stebėtinai universalų drabužį. Chalatas, kaip ir aksomas, turi intymumo, o vilkimas ant atlasinės vakarinės „pižamos“ (pižaminio kostiumo) ar suknelės su petnešėlėmis taps prabangiu, gundančiu deriniu. O kasdieną aksominis chalatas sukibs su įprastais įtariamaisiais: džinsais, marškiniais, plonais golfais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Aksominės basutės, aulinukai ir rankinės

Aksominiai aksesuarai yra nebrangūs, tačiau prabangūs – savo tekstūra ir spalvomis, ir praturtina tiek kasdienius, tiek vakarinius derinius.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

www.lauralatour.com

Elaima.lt

Naujausi straipsniai