Akrobatui gydytojai draudžia toliau dalyvauti „Šokio revoliucijoje“, bet jis nepasiduoda: „Gėda tai vadinti trauma“

Kadras iš laidos „Šokio revoliucija“/LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-08 15:14
Šį sekmadienį LNK „Šokio revoliucijos“ projekte tęsis kovingas dvikovų etapas. Vienas prieš kitą į kovą stos skirtingų šokio stilių atstovai, o pralaimėjusieji privalės iškart palikti projektą.

Dvikovų scenoje žiūrovų laukia mūšis, kuris nepaliks abejonių dėl to, ką sugeba žmogaus kūnas. Į kovą stoja vienintelis akrobatų kolektyvas projekte „Acro Bros“ prieš „Pole dance teatro“ ketvertą. Tačiau pasiruošimas šiai dvikovai ir begalinis noras nugalėti ne visiems dalyviams praėjo be pasekmių.

Dvikova iš abiejų kolektyvų reikalavo neeilinės ištvermės ir jėgos – pergalės šiame etape vertė yra tiesiog per didelė. Tačiau riba tarp savo maksimumo ir perdegimo, pasirodė labai plona. Akrobatinių triukų profesionalai, trikeriai „Acro bros“ persistengė – susitraumavo net du grupės nariai.

Kadras iš laidos „Šokio revoliucija“/LNK nuotr.
Kadras iš laidos „Šokio revoliucija“/LNK nuotr.

Ypač skaudi buvo grupės lyderio Domanto trauma – jis dar kartą nikstelėjo petį ir repeticijos tęsti jau nebegalėjo. Prie nuolatinių traumų ir skausmo pripratęs dalyvis, važiuoti peršviesti peties ilgai atsisakinėjo ir šią traumą nuleido juokais. Tik po ilgų projekto komandos įkalbinėjimų, matant kaip tinsta šokėjo petys, vaikinas galiausiai sutiko greitosios automobiliu važiuoti į ligoninę. Po apžiūros traumatologijos skyriuje gydytojas pasakė verdiktą – patirtas sunkus peties sumušimas ir didesnis fizinis krūvis gali sukelti rimtą uždegimą. Tačiau dalyvis palikti komandos draugų net nežada.

„Sukils adrenalinas išėjus į sceną ir skausmo nejausiu. Čia juk juokai yra. Su žemaičiais jūs nejuokaukit. Man net gėda yra su tokia trauma gydytojams rodytis. Kokia čia trauma, čia niekis. Mūsų grupėje tokios traumos pasitaiko labai dažnai. Jau esu turėjęs raktikaulio lūžį, yra skilę ir net lūžę rankų kaulai“, – sako jau dešimt metų šį stilių praktikuojantis Domantas.

Dalyvio patirta trauma netruko tapti ir visos jų grupės įvaizdžio dalimi. Medikai traumuoto vaikino petį suteipavo specialia medicinine juosta, lygiai tokia pačia projekto komanda papuošė ir kitus grupės narius.

Temos:

LNK Šokis

Naujausi straipsniai