Aklojoje „Lietuvos balso“ perklausoje žvaigždės vertino pradedančiuosius

Inga ir Arūnas Valinskai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-19 13:16
Apniukusį penktadienio rytą sostinės „Teatro arenoje“ rinkosi dar 24 aklųjų LNK projekto „Lietuvos balsas“ peržiūrų dalyviai. Prededančiuosius, tačiau itin balsingus dainininkus vertino projekto mokytojai - Lietuvos muzikos žvaigždės: Donatas Montvydas, Inga ir Arūnas Valinskai, Merūnas Vitulskis ir Katažina Nemycko.

Apie pirmas dvi akląsias „Lietuvos balso“ peržiūras, vykusias trečiadienį, portalas Žmonės.lt jau rašė.

Projekto mokytojai aklųjų perklausų metu sprendžia, kurie dalyviai tęs kovą projekte – rinkosi mokinius savo komandoms. Viso kiekvienas mokytojas į savo „Lietuvos balso“ komandą per penkias akląsias peržiūras turi išsirinkti net 14 dainininkų.

Aklosios peržiūros – pirmasis „Lietuvos balso“ kovų etapas. Planuojamos net penkios peržiūros, kurias televizijos žiūrovai LNK eteryje išvys jau rugsėji, pirmose penkiose  „Lietuvos balso“ laidose. Visose peržiūrose dalyvauja daugiau nei šimtas balsingų atlikėjų.

Atrado „nešlifuotų deimantų“

Po pirmųjų dviejų aklųjų „Lietuvos balso“ peržiūrų kiekvieno iš mokytojų komandos pasipildė gausiais būriais stiprių dainininkų - mokytojai atrado tikrų „nešlifuotų deimantų“.

Antai D.Montvydas savo komandoje jau subūrė aštuonis atlikėjus ir tapo bene geidžiamiausiu kiekvieno dalyvio mokytoju, nuo jo neatsilieka ir K.Nemycko - moters komandoje taip pat aštuoni dainorėliai.

Kiek mažiau balsų į savo komandą priėmė Inga ir Arūnas Valinskai, tapę vienintele mokytojų pora projekte ir dirbantys išvien. Šou verslo ryklių komandoje - šeši dainininkai, prisijungti prie poros komandos taip pat norėjo dažnas atlikėjas.

Mažiausiai narių savo komandoje po pirmųjų peržiūrų kol kas turi surinkęs M.Vitulskis - itin aukštus kriterijus dainininkams keliantis vokalistas kol kas yra pasirinkęs penkis dainininkus.

Trečiosios aklosios „Lietuvos balso“ perklausos metu paaiškės, kiek dar projekto dalyvių pelnys mokytojų simpatijas.
Informacija bus papildyta trečiosios perklausos rezultatais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai