Akių šešėlių spalva, tinkanti absoliučiai visoms!

Makiažas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-16 08:42
Gali būti, kad apie šią akių šešėlių spalvą kaip apie potencialią „tobulai tinka visoms“ nė nepagalvojote. Tačiau tuo netruksite įsitikinti, peržiūrėję mūsų galerijos nuotraukas. Nesvarbu, esate tamsiaplaukė ar šviesiaplaukė, mėlynų ar rudų akių, ši spalva ir jos atspalviai arba paryškins jūsų bruožus, arba tiesiog gražiai įsilies į visumą.

Tai – auksinė ir visos galimos jos interpretacijos: nuo matinės iki spindinčios, nuo skaisčios iki ryškios, nuo geltonos iki gintarinės.

Tokia akių šešėlių spalva pagyvins ne tik jūsų šaltojo sezono įvaizdį, bet ir atvers akis. Atradusios idealiausią jums atspalvį, sužibėsite!

Blyškiaodėms tiks šviesesnis atspalvis, artimesnis geltonam. Tos, kurių oda turi alyvuogių atspalvio ar yra vidutinio tamsumo, tiks šiltesni auksinės tonai. Tamsios odos savininkėms (arba labai įdegusioms) tiks visi auksinės atspalviai.

Su kuo derinti šią akių šešėlių spalvą? Prie jos tiks auksiniai ir bronziniai atspalviai (lūpos, skaistalai ar nagų lakas). Taip pat – persiko ar rožiniai. Pirmieji papildo bendrą įvaizdį, o antrieji yra tarsi drobė, leidžianti atsiskleisti akims ir nekonkuruojanti su šešėlių ryškumu.

Jei pradžioje taip dažyti akis atrodo nedrąsu ar kuriate darbinį makiažą, galite auksinę spalvą imti tik kaip akcentą. Pavyzdžiui, patepti spindžiais auksiniais šešėliais išorinius akių vokus arba ties viršutinių akių vokų centru. Abiem atvejais tai leis akim suspindėti, žvilgsnis bus gyvybingas.

Arba rinkitės itin ploną šešėlių sluoksnį, kad akys atrodytų tarsi nedažytos, vokai būtų kūno spalvos.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai