Akistata su buvusiuoju. Kokias klaidas daro moterys?

Ginčas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-10 15:40
Neretai moterys žinodamos, kad teks susitikti su buvusiu vyru ar mylimuoju, stengiasi labiau nei susirengusios į pirmą pasimatymą. Juk būtina jam parodyti, ką prarado! Sužavėti ir atstumti, sujaudinti ir pažeminti, kokia tik jausmų maišalynė neįsisuka į širdį!

Tačiau neretai jos pasiekia priešingą tikslą – vyrai atsikvėpia: „kaip gerai, kad mes išsiskyrėme!“

Kad taip neatsitiktų, sąžiningai atsakykite sau į klausimą – kokias mintis ir jausmus norite jam sukelti. Juk mūsų apranga, makiažas, elgesys pasako daugiau nei žodžiai. Ir nemanykite, kad jis nepastebės naujų aukštakulnių, ryškiai dažytų lūpų ir jaudulio balse. Ir patenkintas nereziumuos – tai dėl manęs ji taip stengiasi!

Kartais gyvenimas mus priverčia pasimatyti ar net susitikinėti su tais, kurie įskaudino.

Kartais gyvenimas mus priverčia pasimatyti ar net susitikinėti su tais, kurie įskaudino – galbūt reikia aptarti skyrybų detales, galbūt susitinkate, nes turite bendrų vaikų ir bent minimalus jūsų bendravimas neišvengiamas, o gal einate į vakarėlį, ir žinote, kad jis ten bus su nauja mylimąja.

Taigi, nuspręskite pati, kokią žinutę norite jam pasiųsti, o mes patarsime, kaip ją išsakyti, kad būtumėte suprasta teisingai.

„Tu man nerūpi“. Abejingumas rodo, kad santykiai iš tiesų baigėsi ir jūs pasirengusi naujiems. Šį jausmą svarbu parodyti tada, kai jis viliasi atnaujinti santykius, o jūs nematote prasmės. Arba žinote, kad pradėjusi lieti nuoskaudas, pravirksite, parodysite savo silpnumą arba eilinį kartą susikivirčysite.

Tokiu atveju nėra jokio reikalo stengtis atrodyti įspūdingai. Kasdieninė apranga, su kuria jaučiatės gerai yra stipriausias šarvas. Kai moteris nesipuošia eidama susitikti su buvusiu, tačiau ir neatrodo apsileidusi – tai ženklas, kad jos gyvenime viskas klostosi gerai. Jokių klausimų, kaip sekasi jam, ar atviravimų apie naują meilę ar profesinius pokyčius.

„Likime draugais“ Banali frazė, bet labai aktuali, jei judu turite mažų vaikų. Juk sunku išgyventi tėvų skyrybas, o jei jie dar ima vienas kitą kaltinti, konkuruoti dėl atžalų dėmesio, taikyti skirtingus auklėjimo metodus – mažieji pasijunta labai nelaimingi.

Todėl be jokių užuolankų išsakykite šį savo lūkestį. Neturėtumėte atrodyti kaip maldaujanti, nuskriausta vargšelė, kuri viliasi gyvenimą grąžinti į senąsias vėžes.

Jauna, žavi, veikli – būtent toks įvaizdis padeda sėkmingai spręsti daugelį darbinių problemų. Kodėl gi nepabandžius to bendraujant su buvusiu vyru? Juk žinote, kaip atrodote jam gražiai. Tai išnaudokite šį savo ginklą. Gražiai moteriai sunkiau sakyti „ne“.

„O gal susitaikome?“ Kokios skyrybų priežastys bebūtų, jūs turite teisę bandyti santykius lipdyti iš naujo.

Juk kartais nauja pradžia gali būti ir su senuoju partneriu! Tinka visi aprangos ir makiažo deriniai, kuriuos rinktumėtės, jei eitumėte į pasimatymą. Tik jums gerokai paprasčiau, nes puikiai žinote, kas jam patinka, – kas ne. Žinoma, persistengti nereiktų. Turite dar vieną pranašumą – patyrėte, su kokiomis problemomis susidūrė jūsų ryšys. Todėl jums nereikia aiškinti, kokių klaidų kartoti negalima.

„Tu nevertas manęs“ tai norisi išrėkti, kai skyrybos įvyksta itin negražiai. Jei vyras naudojosi jūsų pinigais, ilgokai gyveno dvigubą gyvenimą, galbūt sužinojote, kad jis net turi nesantuokinių vaikų – noras atkeršyti ir pažeminti tikrai suprantami.

Tačiau tai galima daryti itin subtiliai ir elegantiškai – nebūtina kelti scenas. Bet koks pykčio, ypač viešo, proveržis suteikia jam galimybę bent akimirkai pasirodyti teisuolio šviesoje: „juk normalu, kad su ja gyventi neįmanoma“.

Todėl „taip“ pabrėžtinai mandagiam, bet šaltam ir dalykiškam bendravimui, bet „ne“ – emocingam. Net jei jūsų gyvenime dabar vyksta nuostabūs dalykai – dalintis su jus įskaudinusiu žmogumi neverta, juolab, kad jis tai gali interpretuoti, kaip norą sukelti pavydą. Juk egoistai ir egocentrikai mano, kad pasaulis sukasi aplink juos!

Bet jei į susitikimą atvažiuosite brangesniu automobiliu, nei jūsų buvęs išlaikytinis, arba atrodysite daug geriau nei ta, į kurią jus iškeitė – nebylus ženklas bus suprastas teisingai.

Griežti klasikinio stiliaus drabužiai, puiki šukuosena – tokia išvaizda gali padėti susikaupti, tačiau puoškitės pirmiausia dėl savęs. Jei gerai jaučiatės su suplyšusiais džinsais – kodėl gi ne. Ori ir santūri laikysena – geriausias būdas išeiti iš pačių nemaloniausių situacijų.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai