A.Jolie – apie sprendimą skirtis su B.Pittu: „Tai padariau dėl šeimos gerovės“

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

2016-ųjų rugsėjį garsioji Holivudo aktorė Angelina Jolie padavė prašymą išskirti ją ir tuometį jos sutuoktinį aktorių Bradą Pittą. Iki skyrybų pora romantiškus santykius vienas kitam puoselėjo net 12 metų.

A. Jolie ne kartą yra sakiusi, kad skyrybų procese jai svarbiausia buvo išlaikyti gerą šešių poros vaikų emocinę būklę, šį dalyką ji pabrėžė ir neseniai kalbėdama su žurnalu „Vogue India“. 

„Nuspendžiau skirtis dėl mūsų šeimos gerovės, tai buvo teisingas sprendimas ir aš toliau žadu koncentruotis į vaikų emocinį gyjimą po mūsų skyrybų. Kai kurie mano, jog tylos siena, kuria apsitvėriau, pasinaudojo žiniasklaida ir mūsų atžalos visą tą laiką skaitė labai daug melo. Aš jiems vis primenu: vaikai, turėkite savo nuomonę, nepasimeskite ir tikėkite savo tėvais. Tiesą sakant, visi šeši – labai stiprūs ir drąsūs jauni žmonės“, – kalbėjo žymioji kino aktorė. 

 

Angelina Jolie su vaikais/„Scanpix“ nuotr.

Dar anksčiau su žurnalui Hapers Bazaar  A. Jolie prisipažino, jog šiuo metu JAV gyvena tam, kad vaikai galėtų matytis su tėvu, tačiau visiems paaugus, norėtų persikelti į užsienį.

„Svajoju gyventi svetur ir galbūt tai padarysiu, kai tik mano vaikams sukaks 18 metų. Mano širdis pastarąjį dešimtmetį patyrė labai daug. Ypatingai – per pastaruosius ketverius metus. Turiu visko, ir matomų, ir nematomų randų, kuriuos norėčiau panaikinti“, – sakė ji. 

 

Angelina Jolie / „Scanpix“ nuotr.

Prieš ketverius metus skyrybų procesą pradėjusi įtakingoji pora ilgai negalėjo pasidalyti kuriam atiteks atžalų globa. Kova buvo tokia nuožmi, kad iš jos pasitraukė net visa ko Holivude mačiusi Jolie advokatė Laura Wasser: buvę mylimieji negailėjo vienas kitam negailestingų žodžių, reikalavimai irgi buvo griežti (teigta, kad Angelina trokšta vienvaldės globos, o Bradas nori ją dalytis).

 

Angelina Jolie ir Bradas Pittas su visais vaikais (2011 m.) / Vida Press nuotr.

Žmonės.lt, primena, kad pora augina augina šešis vaikus – sūnus Maddoxą ir Paxą, dukras Shiloh ir Zaharą, ir dvynukus Vivienne bei Knox.

Naujiena, kad B. Pittas ir A. Jolie nori nutraukti santuoką pasklido 2016-ųjų rudenį.

Angelinai Jolie tai buvo trečioji santuoka: 1996–1999 m. ji buvo susituokusi su Jonny Lee Milleriu, o 2000–2003 m. – su Billy Bobu Thorntonu. Bradui Pittui – antroji 2000–2005 m. jis buvo vedęs Jennifer Aniston.

Angelina Jolie su vaikais (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau