Aistra gėlėms Nataliją Bunkę įkvėpė naujam užsiėmimui: „Nežinau, į ką tai išsivystys“

Natalija Bunkė / Asmeninės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-18 20:20
Atlikėja, merginų grupės „Pop Ladies“ lyderė Natalija Bunkė nusprendė užsiimti nauja veikla. Moteris jau kurį laiką gamina dirbtinių gėlių puokštes ir jas sėkmingai pardavinėja ne tik draugams, bet ir vis didėjančiam klientų ratui.

Žmonės.lt N.Bunkė pasakojo, kad jos aistra dirbtinėms gėlėms išaugo net į smulkų verslą.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

„Jau pakankamai seniai pradėjau daryti dirbtinių gėlių puokštes. Ateidami žmonės į mano namus klausdavo, kuo tręšiu tas gėles, kad jos taip gražiai atrodo. Tuomet pradėjau jas gaminti draugams, o dabar jau turiu ir klientų. Nežinau, į ką toliau tai išsivystys“, – pasakojo N.Bunkė.

Atlikėja teigė, kad dirbtinius žiedus gėlių kompozicijoms tenka pirkti, tačiau pačią puokštę daro savo rankomis.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

„Puokštes reikia suformuoti taip, kad išsilaikytų ant stiebo, darbo tikrai nemažai. Medžiagų tenka ieškoti ilgiau, o pačią puokštę suformuoju maždaug per dvi valandas“, – teigė ji.

Populiariausios puokštės, pasak Natalijos, yra baltosios orchidėjos. Būtent jas dažniausiai užsako atlikėjos klientai.

Paklausta, kiek kainuoja tokios gėlių puokštės, N.Bunkė tikslios sumos įvardyti negalėjo, tačiau patikino, kad svarbiausia – įvertinimas ir žmonių šypsenos.

„Didžiausia dovana man yra tų žmonių nuostaba ir šypsena. Tai yra geriausias atlygis. Iš to negyvenu ir neuždirbsiu, bet man patinka taip apipuošti visus namus ir stebėti teigiamas žmonių reakcijas“, – teigė N.Bunkė.

Natalija jau dabar gali pasigirti dideliu užsakymų kiekiu. „Šiuo metu kaip tik važiuoju į Kauną pas pažįstamą, pilnas automobilis gėlių. Žodžiu, užsakymus vykdau“, – juokėsi ji.​

TAIP PAT SKAITYKITE:

Natalijos Bunkės atsakas piktiems liežuviams: „Sakote, barakuda??? Niekada tokia nebuvau“

Natalija Bunkė neslepia – naujus namus Vilniuje jai ir sūnui nupirko Danielius Bunkus

Žmonės.lt