Aistis Mickevičius švenčia 3-iąjį „FUMparFUM“ gimtadienį: sulaukė garsių svečių

Mantas Petruškevičius, Aistis Mickevičius ir Rasa Arlauskienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-19 20:16
Penktadienio vakarą prekinio ženklo „FUMparFUM“ įkūrėjas aktorius Aistis Mickevičius su bičiuliais ir kviestiniais svečiais minėjo šios lietuviškos nišinės parfumerijos trejų metų sukaktį.

Šia proga „Oslo namų“ meno erdvėje susirinkusieji galėjo pasigrožėti  fotografijų paroda „Mūza, kur tu? / Perfume Face“.

Šioje parodoje eksponuojamos prekiniam ženklui „FUMparFUM“ skirtos fotografijos, kurias kūrė autoriai Reda Mickevičiūtė, Darius Gražys, Martynas Sirusas ir „Fotogenijai“.

Renginys sudomino kvepalams neabejingą stilistą Mantą Petruškevičių, verslininkę Rasą Arlauskienę, šokėją Deividą Meškauską su aktore Ineta Stasiulyte, žurnalistę Jolantą Svirnelytę ir kitus.

Susirinkusieji galėjo ne tik pasigrožėti meniškomis fotografijomis, bet ir padiskutuoti apie kvepalų kūrimą, aromatus, jų subtilybes.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Palaikyti savo sūnaus A.Mickevičiaus ir kartu su juo pasidžiaugti trečiuoju „FUMparFUM“ gimtadieniu atvyko ir jo mama Galina.

Šeštadienį toje pačioje meno erdvėje veiks momentinė kvepalų maišymo dirbtuvė „Pop Up Perfumes Bar“, todėl norintys turės galimybę susikurti individualų aromatą.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai