Aistis Mickevičius atidarė savo kūrybos studiją – širdžiai mielos vietos ieškojo pusmetį

Marija Palaikytė ir Aistis Mickevičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-24 21:38
Šeštadienio vakarą aktorius, kvapų kūrėjas Aistis Mickevičius bičiulius ir parfumerinės kūrybos gerbėjus pakvietė į savo „FUMparFUM“ studijos atidarymą Vilniuje.

Vilniaus senamiestyje nedidelėse patalpose A.Mickevičius įkūrė „FUMparFUM“ kūrybinę studiją su ekspozicijos sale ir kvapų galerija.

„Ieškodamas patalpų Vilniuje susidūriau su keliomis problemomis. Pirmoji – mažų patalpų šiame nedideliame mieste rasti nepaprastai sunku, o dar sunkiau – rasti jų už tinkamą kainą. Gerą pusmetį intensyviai jų paieškojęs supratau, kokie skirtingi gali būti patalpų šeimininkų ir tavo paties įsivaizdavimai“, – Žmonės.lt apie kūrybinės studijos įkūrimą pasakojo A.Mickevičius.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vis dėlto galiausiai viskas susidėliojo palankiai: „Viskas sutapo – kartą išėjau pasivaikščioti senamiestyje ir radau tai, ko man reikia, o ant lango kaip tik kabėjo skelbimas. Patiko patalpų atmosfera ir aplinka. Pagaliau turime vietą, kurioje vyks verslo susitikimai, kvapų-aromatų parodos, o šventiniu laikotarpiu ši studija veiks ir kaip nedidelė krautuvėlė.“

Į atidarymo vakarą atvyko būrys Aisčio bičiulių ir jo kūrybos gerbėjų – kas nešini gėlėmis, kas gražiais palinkėjimais ir bučiniais.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

A.Mickevičius žada, kad „FUMparFUM“ kūrybinėje studijoje bus galima rasti visus šio prekinio ženklo aromatus žmonėms ir namams, taip pat kitų kvepiančių produktų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai